Буквоїд

Анна Багряна побралася із Дмитром Христовим

21.11.09 22:13 / Буквоїд
4 листопада українська письменниця Анна Багряна у Софії (Болгарія) вийшла заміж за болгарського письменника Димитра Христова.
Анна Багряна - українська письменниця, авторка п´яти поетичних і двох прозових книжок, також пише драматичні твори, перекладає поезію з польської, болгарської та македонської мов. Лауреат конкурсу романів, кіносценаріїв та п´єс «Коронація слова – 2008» (ІІІ місце) за роман «Етимологія крові».  Дімітр Христов виріс у Софії,  закінчив факультет болгарської філології та риторики в Софійському Університеті Св. Климента Охридського. Працював у Спілці письменників Болгарії та в друкованих ЗМІ. Зараз перебуває на дипломатичній службі в Македонії. Дімітр Христов відомий болгарський поет та драматург, його вірші виходили в перекладі багатьма мовами, в тому числі і українською. «Буквоїд» вітає молодят і бажає їм творчого натхнення!
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/events/culture/2009/11/21/221338.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.