Буквоїд

Даніл Файзов: За наявності вільного часу сподіваюсь перечитати щось із класики

01.12.09 07:34 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає російський поет та літературтрегер Даніл Файзов.
– Які книги Ви читали останнім часом? Що сподобалось, що ні?
– Більш за все останнім часом я читав сучасну поезію: збірки Андрія Гріцмана «Варіації на тему», Льва Лосєва  «Папуга, що говорить», Дмитра Вєдєняпіна «Між шафою та небом», Євгенія Сабурова  «У бік Африки». З прози — Ольгу Славнікову  «Любов в сьомому вагоні», Марію Галіну «Мала Глуша».Також читав досить багато віршів в періодиці та блогах (Херсонського, вірші Сергія Жадана та Андрія Хадановича в перекладах Ігоря Бєлова, багато ще чого). Називаю, природно, те, що справило враження.

– Що плануєте почитати найближчим часом?
– Глобальних планів немає, хоча сподіваюся за наявності хоч невеликого вільного часу перечитати щось із класики, «Ідіота» або «Братів Карамазових», наприклад. 

- Які книги Ви рекомендуєте для обов’язкового прочитання іншим?
– Питання досить складне. З книг останнього десятиліття, раджу, Шишкіна «Венерин волос», Славнікову «2017», Гандлєвського «НРЗБ», Прілєпіна «Патології».

Фото: netslova.ru
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2009/12/01/073443.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.