Буквоїд

Оголошено ім’я лауреата премії «Нос»

30.01.10 09:02 / Буквоїд
Лауреатом літературної премії «Новая словесность» ( «Нос»), заснованої Фондом Михайла Прохорова, стала Лєна Елтанг, яка мешкає у Вільнюсі. Нагороду вона отримала за роман «Кам´яні клени».
Згідно з умовами премії, переможця вибрали під час відкритих дебатів, які відбулися в Центрі імені Мейєрхольда в Москві. На дебатах були присутні фіналісти та члени журі премії. Елтанг як лауреат премії отримає грошовий приз у розмірі 700 тисяч рублів. Крім того, всі автори, чиї твори увійшли до короткого списку «Носа» (Андрій Аствацатуров, Тетяна Бочарова, Лев Гурський, Сергій Носов, Андрій Степанов), отримали по 40 тисяч рублів. 200 тисяч рублів належить переможцю читацького голосування, що проводилося на сайті премії. Ним став Володимир Сорокін, автор «Цукрового Кремля». «Нос» вручали вперше. Метою премії є «виявлення та підтримка нових трендів в сучасній художній словесності російською мовою». Інформація: lenta.ru" target="_blank">lenta.ru Фото: Дмитро Кузьмін
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/events/premii/2010/01/30/090206.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.