Буквоїд

Сенцов презентував у Львові нову книжку «Маркетер»

22.09.19 22:43 / Буквоїд
Український режисер і письменник, колишній політв’язень Кремля Олег Сенцов презентував 22 вересня у Львові свою нову збірку оповідань «Маркетер» у рамках 26 BookForum.
Зал львівської філармонії був ущент заповнений. Львів’яни вітали звільненого бранця Кремля стоячи і оплесками. Про це поаідомляє "Радіо Свобода". Більше години Олег Сенцов відповідав на запитання організаторів заходу і присутніх. Як розповів автор, у книзі йдеться про 90-ті роки, коли він вступив до університету на спеціальність «маркетинг». За його словами, твори, що увійшли до «Маркетера», він написав за 11 днів півтора роки тому. Розповів, що у таборі суворого режиму у місті Лабитнангі мав не так багато вільного часу. «Теоретично «Маркетер» є продовженням моєї книги «Жизня», але вона трішки інша: «Жизня» – це автобіографічна розповідь, у якій я написав про себе, а в «Маркетері» є кілька оповідань про інших людей, моїх друзів, яких я добре знаю. В обох книгах немає жодних вигадок, вони біографічні, автобіографічні», – зазначив під час презентації Олег Сенцов.

Олег Сенцов і видавець Мар´яна Савка
Тетяна Терен, Олег Сенцов, Мар´яна Савка та Андрій Курков Фото Олени Чернінької  
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/events/pesentation/2019/09/22/224323.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.