Буквоїд

Дацюк Галина. «Одна з нас»

23.09.20 08:25 / Буквоїд
Історії, що оприявлені в книзі, розкажуть вам про одну з нас — українську жінку. І хоч ми підіймаємося на Еверест, отримуємо паралімпійські медалі, пишемо книги та беремо до рук зброю на Сході, усе ж мусимо щодня долати стереотипи про те, що нам щось не під силу.
Ми не живемо напоказ, але точно знаємо, що кожна з нас так само має унікальний досвід, про який варто світові розповісти. Завдяки «Одній з нас» ми робимо до цього перший крок. Наші історії повні натхнення, вони про силу духу та любов — незважаючи на будь-які перешкоди: фізичні чи психологічні.
Ми розказали про себе на радіо, про нас ви можете прочитати у книзі —паперовій та електронній. А бути ближчими до вас допоможе аудіовидання в особливому форматі — саме для тих, хто може книгу лише послухати. Книга вийшла за сприяння Українського культурного фонду. Дацюк Галина. Одна з нас: незагублені історії. Чернівці: Букрек, 2020. 240 с.: іл.
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/news/books/2020/09/23/082534.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.