Буквоїд

Вийшла друком книга нових віршів Івана Малковича "ЯксУнині береги"

23.09.20 14:03 / Буквоїд
В київському видавництві с побачила світ книга поезій Івана Малковича "ЯксУнині береги".
Про це на своїй сторінці Facebook повідомив сам Малкович. "Приїхала збірка моїх нових віршів "ЯксУнині береги" (в анотації на фото можна прочитати, що означає сама назва).

У книжці всього 56 сторінок. Це найтонша з моїх збірок. Колись у поїздках по США з подивом зауважив, що навіть доволі відомі їхні поети видають книжечки на 32 чи 48 сторінок. То й я туди ж...
Карантин дав змогу мати трохи більше часу для власної творчості. Цілих пів року я вперше за чвертьстоліття не мусив приймати сотні авторів (серед них купу графоманів) і художників, а також різних "добропрохідців", які, користаючи з моєї легкодоступності, завалюють проханнями про найрізноманітнішу допомогу і сприяння (думають, що я справжній чарівник), розкрадаючи мій життєвий час і енергію...
Я просто редагував заплановані книжки, віддалено спілкувався з їхніми творцями, з фабриками, читав те, що хотів, і потрошку писав. Хоча зізнАюся: час від часу напливають моменти, коли я не впевенений у жодному вірші...", - написав поет і директор видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" Іван Малкович.


Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/events/pesentation/2020/09/23/140338.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.