Буквоїд

Клер Ломбардо. «Так весело нам ще ніколи не було»

14.08.21 10:33 / Буквоїд
Мерилін і Девід познайомилися у70-ті— івідтоді ніколи не розлучалися. Їхнім чотирьом дочкам, укожної зяких далеко не простий характер, стосунки батьків здаються досконалими.
Дівчата шукають себе, переживають злети й падіння, та якоїсь миті доходять висновку, що жодній із них не судилося пізнати таке щастя, яке мають батьки. Та чи це справді так? Усе загострюється, коли з’являється Джона — син однієї з дочок, якого та таємно народила зовсім молодою і віддала на всиновлення. З появою хлопця задавнені проблеми стають більш очевидними, і всі розуміють, що так чи інакше їх необхідно вирішувати. Ця книжка — відверта сімейна сага. Клер Ломбардо досліджує життя, любов та неминучі зміни, що відбуваються в родині Соренсонів упродовж більш ніж сорока років.
Клер Ломбардо. Так весело нам ще ніколи не було: роман / Клер Ломбардо; пер. з англ. Оксана Дятел.  — К.: Рідна мова, 2021. — 672 с.: іл. — (Серія «Суперроман»).  
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/news/books/2021/08/14/103311.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.