Буквоїд

Бекс Хоґан. «Острови шторму та смутку. Гнів»

15.08.21 10:35 / Буквоїд
«Насувається буря. Дика лють, яка пожиратиме ніч ідень, землю і море, аж поки зостанеться сама печаль. Бійся її,опирайся їй, знищуй її»,— каже пророцтво. ІМерріан готова прийняти виклик.
Та дівчина відчуває, що прагне зцілювати, а не вбивати. Вона надто далеко відійшла від своєї справжньої суті, тож настав час знайти зворотний шлях. Щоб врятувати Дванадцять Островів, Мерріан мусить стати Магом. Дівчина має повернутися до своїх коренів, до Західних Островів — і закликати силу, що тече в її крові. Там, на Заході, навіть повітря просякнуте присмаком долі. Однак ніщо не розбещує більше за владу… Що обере Мерріан, стоячи перед обличчям смерті?
Бекс Хоґан. Острови шторму та смутку: Гнів: роман: для серед. та ст. шк. віку / Бекс Хоґан; пер. з англ. Володимир Чайковський. — К.: Рідна мова, 2021. — 456 с. — (Серія «Чарівні світи»).
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/news/books/2021/08/15/103555.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.