Буквоїд

Чайна М’євіль. «Шрам»

13.08.21 22:08 / Буквоїд
Британський письменник Чайна М’євіль — один із засновників жанру «нового химерного фентезі». Першу книгу про всесвіт Бас-Лаґу «Вокзал на вулиці Відчаю» українські читачі мали змогу прочитати ще у 2019 року, а нещодавно на книжкових полицях книгарень з’явився переклад «Шраму».
У романі «Шрам» Чайна М’євіль запрошує читачів у фантасмагоричну морську подорож на борту піратського плавучого міста Армада під орудою загадкових Коханців і таємничого Утера Доула. Кінцевою метою подорожі є потаємний розлам у реальності, що його залишили прибульці з іншого всесвіту, хоча про це знають лише обрані. Світ Армади — світ страшний і вабливий, жорстокий і цікавий. Світ, у якому технологія змішана з магією. Армада, як і Новий Кробузон із «Вокзалу на вулиці Відчаю», багатогранна і різнолика. Її також населяють десятки найхимерніших створінь — від уже знайомих інсектоголових хепрі до вампірів і Пороблених. А що далі? Далі пригоди, загадки, таємниці… Але найголовніше — пошуки відповіді на питання життя або смерті: що таке Шрам? З англійської переклала Дар’я Беззадіна Реалізовується за підтримки програми «Креативна Європа» у межах проєкту «Фантастична Європа»

Чайна М’євіль. Шрам: роман / Ч. М’євіль; пер. з англ. Д. Беззадіної. — Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2021. — 512 с.: іл. — (Серія «Чумацький шлях»).
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/news/books/2021/08/13/220803.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.