Буквоїд

Перший в Європі мистецький потяг їде на 28 BookForum

16.09.21 11:08 / Буквоїд
Перший в Європі АРТ-потяг їде на 28 BookForum. Це окремий потяг, який рухається за узгодженим з Укрзалізницею розкладом.
ГогольTRAIN - перший в Європі АРТ-потяг, який має сім вагонів, ззовні оформлених в авторському стилі художниками з усієї країни. Три вагони - фестивальні з розважальною програмою: виступами музикантів та Dj, танцями прямо, читанням віршів та кіно протягом всієї подорожі. Програма кожного рейсу різна відповідно до тематики події, на яку прямує потяг.

Перший рейс арт-потягу ГОГОЛЬTrain2021 Київ-Одеса було присвячено пам’яті художника Олександра Ройтбурда - на одному з вагонів зображено його портрет, а всередині потягу до кінця проєкту діятиме виставка репродукцій його робіт.  «ГогольTRAIN» - це не просто засіб пересування країною, це мобільний форум, який створює атмосферу для знайомства і діалогу, який дає можливість не просто відвідати нове місто та крутий фестиваль. Він знайомить людей між собою вже з перону.  Метою проекту є зшивання країни, діалог та об’єднання різних регіонів навколо спільних мирних цінностей у побудові майбутнього, розвиток міжрегіонального партнерства та підтримка мобільності молоді. Також, «ГогольTRAIN» є своєрідним культурно-туристичним коридором, що розвиває внутрішній туризм та покращує загальний імідж регіонів. Наступний рейс до Львова: ГогольTRAIN на Book Forum 17.09 Київ - Львів - виїзд о 20:28, прибуття 18.09 о 5:32 20.09 Львів - Київ - виїзд о 00:08, прибуття о 8:40 КВИТКИ Квитки можна придбати на сайті gogolfest.org/gogoltrain Є кілька категорій квитків - купе і плацкарт, в один чи в обидва боки. Кількість місць обмежена. 
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/events/ukraine/2021/09/16/110834.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.