Буквоїд

Асенов Асен. «Затінений під’їзд»

27.03.22 17:12 / Буквоїд
Оповідання Асена Асенова – це позбавлене зайвої дидактики споглядання щоденних випадків та образів, які певною мірою є знаковими для суспільства й для особистістного буття людини, адже відображають дух часу і водночас є своєрідним пошуком – пошуком непроминущого й вартісного, піднесеного й зворушливого, яскравого й самобутнього в людських стосунках, у долях кількох поколінь болгар.
Тут гармонійно співіснують старе і нове, болгарський колорит і загальнолюдські цінності. Асен Асенов розповідає захоплено, лаконічно, емоційно, що робить його оповідання цікавими як для дорослих, так і для молоді. У збірці «Затінений під’їзд» представлені вибрані оповідання автора в перекладі українською.  Асенов Асен. Затінений під’їзд: Оповідання / Асен Асенов; пер. з болг. Анни Багряної. Луцьк: ПВД «Твердиня», 2022. - 72 с.
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/news/books/2022/03/27/171216.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.