Буквоїд

На східному фронті загинув поет і бард Ілля Чернілевський

14.05.22 14:14 / Буквоїд
Поет, бард і боєць 110-ої бригади ЗСУ Ілля Чернілевський загинув на східному фронті України.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила його мама Ольга Чернілевська.
Ілля - син відомого українського поета Станіслава Чернілевського. 6 травня 2022 року він опублікував останній свій текст у соціальних мережах:

Від безглуздих конфліктів гірко Я збираюся у наряд Ці сварки намалюють дірку У душі, як в землі снаряд   Проблиск світла, дзвінок, та темінь Огортає, щоб промінь вмирав Ким я стану колись для тебе?    Просто виживший ветеран.   Як в Донбаських степах уперто Не росте навесні трава Так і фейку стосунків вмерти Не зрости в льодяних словах   Не згадати тебе ночами.  А тобі - не вловити суть Що з веселого тут - лиш чайки Що зачовгане небо рвуть   Не жаліюся. І не кличу.  Хай що мало піти - піде Наче просто шкідлива звичка Наших спогадів тло бліде   Щоб ім´я, що пекло окропом Із землі мого серця шмат Не урвало. І кров над окопом Щоб забулася, як кошмар   Щоб були ми живі, здорові Перемога була і мир Я дивлюся на плями крові Я роздумую, хто є ми   в параної. У перегоні. В лапах схованок і тривог... Поправляю похмуро бронік. Хай тебе береже твій бог.

Про Іллю у соціальних мережах згадують його друзі, близькі та знайомі.  

 
Вічна пам´ять Герою! Співчуття рідним та близьким!
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/events/sum/2022/05/14/141439.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.