Буквоїд

Корона для п’ятьох

19.12.08 10:42 / Буквоїд
18 грудня у Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки відбулося театралізоване дійство з нагоди виходу у світ книжок авторів-лауреатів конкурсу «Коронація слова-2008».
Режисер Сергій Архипчук разом із митцями, серед яких були і чотири «короновані» автори – Михайло Бриних, Наталія Шевченко, Галина Вдовиченко та Анна Багряна презентували п’ять романів – переможців цьогорічного конкурсу. Бриних грав у шахи із головою правління «Крафт Фудз Україна» Юрієм Логушем (до речі, письменник виграв) і читав уривки з книги «Шахмати для дибілів». А Наталія Шевченко і Анна Багряна брали участь у театралізованих сценках за мотивами їхніх романів «Кривава осінь у місті Лева» (Наталка та Олександр Шевченки) та «Етимологія крові» (Анна Багряна). Презентація ще одного  роману – Люко Дашвар «Молоко з кров’ю» відбулася без участі автора. Ще одна «коронована» у 2008 році письменниця - Галина Вдовиченко (роман «Пів’яблука) поділившись із глядачами сувенірними половинками яблук, оголосила про те, що наступної весни у Львові буде презентоване модне вбрання, у показі якого візьмуть відомі українські письменники.

Привітав учасників дійства і співак Святослав Вакарчук.
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/events/pesentation/2008/12/19/104256.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.