Буквоїд

Наш вибір. Міні-антологія вільних віршів

09.04.10 11:56 / Буквоїд
В цій міні-антології (один текст — один автор) укладачі не ставили для себе завдання відбору виключно верлібрів. Завдання було іншого роду: на базі короткого вірша (максимум—15 рядків), показати як можна ширше спектр вільного дихання російськомовної поезії другої половини ХХ століття.
Укладачі Олександр Очеретянський та Олексій Даєн зробили все можливе для того, щоб уникнути присутності канону, під яким соусом він би не подавався.

Відомі, невідомі, так само, як і широко відомі у вузькому колі, автори розмістились по сусідству один з одним. Підбірка відкривається текстом Івана Ахмєтьєва, що якнайкраще ілюструє ідею створення антології. Заключним акордом звучить текст Всеволода Некрасова.

Наш выбор. Мини-антология свободного стиха. (1950-2000).Составление / отбор Александра Очеретянского и Алексея Даена. США-Росссия, Библиотека Альманаха «Черновик» , 2010. 116 стр.
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/news/poetry/2010/04/09/115634.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.