Буквоїд

Курков і Сорокін відмовилися від запрошення Путіна на кадетський бал

27.10.10 10:26 / Буквоїд
Український письменник Андрій Курков та російський автор Володимир Сорокін відмовилися від участі в кадетському балі в Українському домі в Києві.
Як розповів Володимир Курков на зустрічі з читачами у Харкові, запрошення на кадетській бал надійшло від прем´єр-міністра Росії Володимира Путіна, який 27 жовтня здійснить візит до Києва.

«Дізнавшись, що ми будемо завтра в Києві, нас запросив Володимир Путін на кадетський бал….Але нам якось танцювати не хочеться...», – сказав Андрій Курков.

За словами російського письменника Володимира Сорокіна, на бал автори не підуть, бо «не витанцьовується».

Андрій Курков та Володимир Сорокін приїхали до Харкова на презентацію своїх нових книг. Володимир Сорокін презентував два романи, вперше перекладені українською мовою, зокрема роман «Цукровий Кремль». В Росії твори Сорокіна сприймають неоднозначно: радикально налаштовані політсили неодноразово прилюдно спалювали його книжки.

27 жовтня російський прем´єр Володимир Путін здійснить візит до Києва.

Також, за словами посла Росії в Україні Михайла Зурабова, передбачається, що під час візиту до України Володимир Путін відвідає кадетський бал, який відбудеться в Українському домі. Інформація: Радіо Свобода
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/events/meetings/2010/10/27/102633.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.