Буквоїд

Увага! «Буквоїд» оголошує конкурс літературних критиків

07.12.10 13:32 / Буквоїд
Книжковий портал «Буквоїд» спільно із видавничим домом «Most Publishing», видавництвом «Грані-Т», магазином «Читайка», літературним конкурсом «Коронація слова» та Міжнародним благодійним фондом «Мистецька скарбниця» оголошують конкурс літературних критиків.
Конкурс оголошується на краще представлення нових творів художньої літератури (проза, поезія, драматургія) вітчизняних авторів, які побачили світ 2010 року.  Змагання критиків проводиться у двох жанрах: – літературна рецензія; – літературний огляд.

Імена двох переможців до 22 травня 2011 року назве спеціальне журі, до якого увійдуть організатори конкурсу, письменники, критики.   Найкраща рецензія на дитячу книжку буде відзначена видавництвом «Грані-Т».   Найкраща рецензія на книжку лауреатів літературного конкурсу «Коронація слова» буде відзначена організаторами цього конкурсу.   Кожен із переможців у двох жанрах, яких визначить журі конкурсу, отримає головний приз – електронну книжку Pocketbook від Генерального партнера конкурсу – видавничого дому «Most Publishing».   Крім того, переможці конкурсу отримають спеціальні призи від Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця», сертифікати на придбання книжок від «Читайки».   

Десятка конкурсантів буде відзначена солодкими подарунками від літературного конкурсу «Коронація слова» та призами від книгарні «Читайка».

Твори на конкурс слід надсилати до 10 травня 2011 року на електронні скриньки: ta500@ukr.net та rudenko@rudenko.kiev.ua    Вимоги до учасників конкурсу: 1) Представити справді значущі видання, що заслуговують на те, аби їх купили або прочитали якомога більше людей; 2) Рецензувати лише нові видання, що побачили світ у 2010 році; 3) Надавати лише власні тексти, які раніше не друкувалися; 4) Дотримуватися таких обсягів твору: рецензія – від 4 до 8 тис. знаків; огляд – від 6 до 12 тис. знаків.    Зобов’язання організаторів конкурсу: – Розмістити кращі рецензії на книжковому порталі; – Нагородити переможців конкурсу спеціальними призами та пам’ятними подарунками.   2009 року переможцями конкурсу літературних критиків, який проводив портал «Буквоїд», стали Тетяна Трофименко (найкращий огляд) та Олена Клюшник (найкраща рецензія).  2010 року переможцем конкурсу став Сергій Гаранський (найкраща рецензія).  
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/events/konkurs/2010/12/07/133209.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.