Буквоїд

Ліна Костенко презентувала «Записки українського самашедшого». ФОТО

17.12.10 18:02 / Буквоїд
17 грудня у Києві презентовано нову книжку Ліни Костенко «Записки українського самашедшого», яка побачила світ у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».  
Як заявив Іван Малкович, побачила світ найочікуваніша книжка в українській літературі. Директор видавництва каже, що він розраховував на подію, а стався вибух: «Сподіваюся, що це буде несподіванка для всіх». Робота Ліни Костенко над книжкою тривала з 2001-го по грудень 2010 року. Письменниця називає свій роман «сюрреалістичним Вавілоном сучасного світу». Він написаний від імені 35-річного комп´ютерного програміста, який на тлі особистої драми прискіпливо сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу. «Мені дуже шкода було свою рідну, незалежну державу, не хотілося писати чогось прикрого. Але коли я побачила, що ми її втрачаємо, що це моральна катастрофа, і винуваті не тільки вороги, а часто самі українці, і навіть патріоти, і навіть з вусами, я свідомо на це пішла, бо колись треба просто скинути з себе останні ілюзії і треба втриматись над краєм прірви», - так характеризує свою роботу Ліна Василівна.   Як зізнався Малкович, останній варіант потрапив до видавництва три тижні тому і тільки сьогодні привезений із друкарні. До слова, за перші дві години продажу роману в «Українському домі» на книжковому ярмарку «Книжковий Миколай» було продано 200 примірників книжки.    Наклад книжки – 10 тисяч екземплярів.   Фото: Жанна Куява
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/events/pesentation/2010/12/17/180245.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.