Буквоїд

Запрошення на вечір Ліни Костенко у Києві закінчилися ще три дні тому

31.01.11 08:52 / Буквоїд
Сьогодні 31 січня о 19.00 у Національному театрі ім. І.Франка відбудеться творчий вечір Ліни Костенко у рамках презентації роману «Записки українського самашедшого», який побачив світ у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».
Оскільки запрошень на вечір письменниці не залишилося, видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» просить шанувальників творчості письменниці не штурмувати театр, а подивитися трансляцію вечора на вулиці — на екрані, встановленому на фасаді театру ім. Франка. 
Крім цього, презентацію зафільмує телеканалканал «Культура» і покаже найближчим часом. Радіоканал «Культура» теж запише цей вечір для свого ефіру. Також, за інформацією видавництва, одне з найпрофесійніших в Україні телевізійних агентств зголосилося зафільмувати вечір трьома камерами — «для історії» і для подальшого показу на якомусь із українських каналів.
У програмі вечора: Виступ Ліни Костенко та її відповіді на письмові записки.
Виступи Тараса Компаніченка, Ольги Богомолець, Лілії Кобільник.
Ведучий вечора — Іван Малкович.
Вечір триватиме 2 години.
По закінченні — півторагодинна автограф-сесія Ліни Костенко.
У фойє театру можна буде придбати книжку Ліни Костенко «Записки українського самашедшого».

Вечір відбудеться в рамках всеукраїнського туру письменниці.
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/events/meetings/2011/01/31/085246.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.