Буквоїд

Володимир Сорокін. «Сахарный Кремль»

08.10.08 16:59 / Буквоїд
Книга епатажного російського автора Володимира Сорокіна – своєрідне продовження його повісті «День опричника», яка побачила світ у 2006 році.
«Сахарный Кремль» - це п´ятнадцять оповідань, дія яких розгортається у 2029 році. Сорокін намагається змалювати епоху чорної смути, яка приходить на зміну епохи відродження Росії. Серед героїв – наркомани, зеки, які будуть Велику російську стіну на китайському кордоні, селянка-молочниця. Під час розповіді про майбутнє у «Сахарному Кремлі» з’являється головний герой «Дня опричника» - Андрій Комяга, який врешті-решт зникає назавжди.    Критики кажуть, що у новій роботі Сорокіна є багато здорового, апетитного садомазохізму. Можливо, це й так. Хоча, очевидно, що  врешті-решт кожен сприйме «Сахарний Кремль» так, як йому буде ближче до душі.   Володимир Сорокін. Сахарный Кремль. – М., «АСТ», «Астрель», 2008
Постійна адреса матеріалу: http://www.bukvoid.com.ua/news/prose/2008/10/08/165916.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.