Re: цензії

13.01.2022|Ігор Зіньчук
Життя заради України
08.01.2022|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Пірнання в мореокеання дум
07.01.2022|Захарі Іванов, голова Асоціації письменників Південносхідної Європи та Асоціації софійських письменників (Софія, Болгарія)
Маг напівтонів
Все, що було і чого не було, або Сповідь ґедоніста
05.01.2022|Валентина Семеняк
У лабораторії матриці Слова Володимира Кравчука
Селфі з містом
03.01.2022|Наталія Ребрик, Ужгород
Вертеп від Світлани Бреславської
31.12.2021|Валентина Семеняк, письменниця
Шість дуетів - шість світлоносних всесвітів
28.12.2021|Роксолана Жаркова, літературознавиця
«А я тебе в душу поклала і ношу, як хрестик натільний»: сакральні мотиви у поезії Ірини Фотуйми
Дриґом чи шкереберть? – 5 книг з незвичними сюжетами
Головна\Події\Презентації

Події

16.02.2009|07:30|Оксана Прохорець

Письменники презентують колекцію вбрання від Юлії Лехів

Українські письменники відкриють міжнародний тиждень моди Lviv Fashion Week. Станеться це 3-го квітня о 19 годині у Львові.

Над «літературною» колекцією працює дизайнер Юлія Лехів. Її попередня колекція, представлена на осінньому Lviv Fashion Week, отримала  спеціальну відзнаку видавництва «Нора-Друк» та літературного конкурсу «Коронація слова» - «За вірність гармонії».  

Нова колекція – це спеціальне замовлення оргкомітету «Коронації слова». У якості моделей на подіум вийдуть українські письменниці та письменники. Очікується сюрприз від оргкомітету «Коронації слова», а саме – від Тетяни Логуш… 

Вже триває робота над комплектами для Лариси Денисенко, Андрія Кокотюхи, Наталки та Олександра Шевченків, Анни Багряної… На наступному тижні Юлія Лехів знову приїде у Київ, зустрінеться з Марією Матіос і почне роботу над сукнею для письменниці.  

 


Галина Вдовиченко та Ірен Роздобудько перетворили серйозну справу на гру. Посередині - здивована дизайнер Юля Лехів


Учасники дефіле сприймають свою участь у показі майбутньої колекції як гру та можливість виявити себе у новому амплуа, як новий експеримент у наближенні книжки до читача у незвичний спосіб. Дизайнер Юлія Лехів запевняє, що вона працює над колекцією у настрої, який можна визначити двома словами – піднесений оптимізм, з бажанням дати можливість творчим людям «подуріти». Письменницький одяг буде зручним, демократичним та «прикольним», - каже Юлія.   


Після показу письменники у нових «прикидах» візьмуть участь у колективній автограф-сесії. Виставку-продаж книжок у вестибюлі виставкового центру організує Михайло Ватуляк, директор найбільшої книжкової гуртівні на Західній Україні «Книжкові джерела».
«Сезон примірок» до Lviv Fashion Week відкрили Галина Вдовиченко та Ірен Роздобудько. Ірен приїхала до Львова 11 лютого на зустріч з читачами у літературній кав’ярні «Кабінет», але встигла побувати і у майстерні Юлії Лехів.

Фото: Оксана ПрохорецьДодаткові матеріали

Вдовиченко Галина
Роздобудько Ірен
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери