Re: цензії

20.07.2024|Валентина Семеняк, письменниця
Небоземляни – діти світла серед нас
19.07.2024|Богдан Дячишин, Львів
Я і є памʼять – вічний
18.07.2024|Тетяна Качак, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету ім.Стефаника
Літературознавчі візії Лариси Табачин
Знову – Селін, знову – війна
06.07.2024|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель України
Верліброві філософеми Євгена Барана
28.06.2024|Сергій Постоловський
«Анатомія ненависті. Путін і Україна» Сергія Руденка. Книга для тих, хто хоче не тільки знати, але й зрозуміти
27.06.2024|Богдан Дячишин, Львів
«До світла, що у слові…» (Полілоги живого слова для дітей і дорослих)
20.06.2024|Віктор Вербич
Нора Ікстена: «Чи любов краща за життя?»
18.06.2024|Галина Максимів, Прикарпаття
Відкриваючи «Галактику Андромеди»
І рід, як сад
Головна\Події\Презентації

Події

16.09.2022|10:43|Буквоїд

В Україні вийде продовження історії для дітей Юлії Ілюхи

У дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» побачила світ нова книжка української письменниці та журналістки Юлії Ілюхи «Аерокоти. Мурко Мняуск і операція «Великий вибух». Ілюстрації до неї зробила художниця Катерина Степаніщева.

Це друга книжка про пригоди звичайнісінького київського котика Мурка Мняуска, який мріяв про незвичайне котяче життя. Її можна читати, як у серії, так і самостійно. Яскраві котячі характери, неймовірні випробування та неочікувані зустрічі – все це знайдуть дорослі й малі читачі на сторінках видання.

«Після першої книги про «Космокотів», – ділиться авторка, –  мій син Іван постійно запитував, коли ж буде продовження пригод Мурка Мняуска. Довелося його написати, а заразом придумати ще кілька книжок про наступні пригоди Мурка. В «Аерокотах» читачі зустрінуть не тільки знайомих котів – Мурка, БеВеПе, Ілану – а й нових героїв. Усім їм доведеться разом боротися із загадковим терористом, який погрожує підірвати весь світ. А ще ця історія стане початком великих життєвих змін для кількох котиків».

Про що книжка? Коли загадковий терорист М. Б. погрожує влаштувати великий вибух і одночасно підірвати всі летовища планети, порятунок світу рішуче беруть у свої лапи аерокоти – і Мурко Мняуск! Відважний котик вирушає до Нью-Йорка на пошуки злочинця, навіть не уявляючи, що ця історія принесе йому не лише великі випробування, а й шалене кохання… Уже добре знайомі герої та нові котячі мордочки в книжці для всіх дітей, які обожнюють котиків!

 

Довідка

Юлія Ілюха – українська письменниця, журналістка, волонтерка. Багаторазова лауреатка літературних конкурсів та премій, у тому числі Міжнародної українсько-німецької літературної премії ім. Олеся Гончара (2018), Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2018», конкурсів «Новела по-українськи», «Кальміюс» та конкурсу видавництва «Смолоскип». Авторка збірки прози «Неболови. Навчи мене мріяти» (2016), збірки казок «Історії Цвірінька» (2018), казки «Як Грицик Муху-нехочуху переміг» (2018), роману «Східний синдром» (2019), дитячої книжки «Космокоти. Марсіанські хроніки Мурка Мняуска» (2020). Живе і працює в Харкові.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери