Re: цензії

02.04.2026|Ігор Зіньчук
Війна, яка стосується кожного
30.03.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Слово його вивершується, сіється, плодоносить…
25.03.2026|Анастасія Борисюк
Чи краще озирнутися й не мовчати?
Часоплину течія
18.03.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Зізнання у любові… допоки є час
18.03.2026|Віктор Вербич
Відсвіт «Пекторалі любові» у контексті воєнних реалій
17.03.2026|Василь Кузан
Делікатна загадковість Михайла Вереса
13.03.2026|Марія Федорів, письменниця
«Цей Великий день»: свято, закодоване у слові
11.03.2026|Буквоїд
«Коли межа між світами така тремка і непевна...»
09.03.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
100 тонн світла
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

31.10.2014|09:25|Ігор Галущак, Львів

Листи дітей українських емігрантів видані італійською мовою

Нещодавно Папа Франциск отримав у подарунок книгу «Діти емігрантів про себе», упорядковану Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» у межах однойменного соціального проекту.

Листи дітей українських  трудових мігрантів, що увійшли до книги, перекладені добірною італійською мовою. Видання побачило світ у видавництві Фундації «Мігрантес» з ініціативи о. Марка Семегена, пасторального координатора для українців греко-католиків Італії.

Саму ж книгу  понтифікові нещодавно вручив глава Української Греко-Католицької церкви  Блаженніший Святослав Шевчук. Адже перебуваючи у Ватикані і беручи участь у Папському синоді на тему сім’ї, Блаженніший Святослав у такий спосіб вирішив нагадати  про проблему виховання та душпастирства дітей емігрантів.

До видання увійшли листи дітей до своїх батьків, які виїхали за кордон у пошуках роботи. На її сторінках біль дітей, хвилюючі історії про їх життєві та дитячі роздуми. «Ця книга спонукає Церкву до душпастирської праці з дітьми іммігрантів та є справжнім викликом для Церкви», – переконаний монсеньйор Жан-Карло Перего, директор Фундації «Мігрантес» Єпископської Конференції Італії.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери