Головна\Події\Культура

Події

16.03.2013|23:45|Буквоїд

Ірина Фаріон обіцяє «стріляти поглядами і словами»

Сьогодні, 16 березня, під час народного віче у Львові в межах всеукраїнської акції опозиції «Вставай, Україно!» народний депутат України від ВО «Свобода» Ірина Фаріон розповіла, що їй відмовили в зустрічах зі студентами двох вишів Ніжина. Про це повідомив кореспондент Гал-інфо.

Як зазначила Ірина Фаріон, їй відмовили у зустрічі зі студентами Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя та Ніжинського агротехнічного інституту, але вона все ж поїде туди, бо студенти - це авангард революційних рухів.

«Вони мені, як голові профільного підкомітету, забороняють зустрічатися зі студентами, а це свідчить про що, дорога громадо? Так, це свідчить про те, що я приїду на ті зустрічі!», - запевнила Ірина Фаріон.

Вона також зазначила, що це роблять «свої, українці». Фаріон назвала це холуйством та пристосуванством, але вона готова із цим боротися. 

Нардеп також заявила, що під час зустрічі з ректором Ніжинського державного університету Олександром Бойком вона «стрілятиме в нього поглядами і словами».

Ірина Фаріон запевнила, що називатиме імена кожного, хто їй забороняє звершувати свою діяльність.

Лідер «Батьківщини» Арсеній Яценюк з цього приводу додав: «Пані Ірино, прошу не забудьте прізвище Табачника, бо то ще та холєра».



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

11.06.2026|14:37
«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів
31.05.2026|06:35
Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
31.05.2026|06:21
Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
30.05.2026|15:00
Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
29.05.2026|07:54
Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
29.05.2026|07:50
«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
25.05.2026|17:00
Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
23.05.2026|04:17
Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
23.05.2026|04:11
Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
21.05.2026|13:07
В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея


Партнери