Re: цензії

02.04.2026|Ігор Зіньчук
Війна, яка стосується кожного
30.03.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Слово його вивершується, сіється, плодоносить…
25.03.2026|Анастасія Борисюк
Чи краще озирнутися й не мовчати?
Часоплину течія
18.03.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Зізнання у любові… допоки є час
18.03.2026|Віктор Вербич
Відсвіт «Пекторалі любові» у контексті воєнних реалій
17.03.2026|Василь Кузан
Делікатна загадковість Михайла Вереса
13.03.2026|Марія Федорів, письменниця
«Цей Великий день»: свято, закодоване у слові
11.03.2026|Буквоїд
«Коли межа між світами така тремка і непевна...»
09.03.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
100 тонн світла
Головна\Події\Зустрічі

Події

04.09.2013|08:33|Буквоїд

Поетичні читання з Ігорем Померанцевим у «Читайці»

4 вересня 2013 року в книжковому магазині «Читайка» відбудеться Літературний Суботник з Ігорем Померанцевим. Суботник пройде в форматі поетичних читань. Автор зачитає вірші з книги «Homo Eroticus» в оригіналі (російською) та в перекладі (українською) Діани Клочко.

Ігор Померанцев – журналіст, поет, есеїст, перекладач, один із найупізнаваніших   голосів у російськомовному ефірі протягом десятків років.   Ігор Якович народився в Саратові, ріс в Чернівцях, тривалий час проживав у Києві та Москві, багато років тому від’їхав у Німеччину, наразі живе в Чехії, де працює на «Радіо Свобода».

Померанцев є автором поетичних та есеїстичних книжок: «Альбы и серенады», «Стихи разных дней», «Красное сухое», «По шкале Бофорта», «Служебная лирика», «NEWS», «КҐБ та інші…» (2009), «Винарні» (2011), «Homo Eroticus» (2013)



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери