Re: цензії
- 20.01.2026|Ігор ЧорнийЧисті і нечисті
- 18.01.2026|Ігор ЗіньчукПеревірка на людяність
- 16.01.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЗола натщесерце
- 16.01.2026|В´ячеслав Прилюк, кандидат економічних наук, доцентФудкомунікація - м’яка сила впливу
- 12.01.2026|Віктор Вербич«Ніщо не знищить нас повік», або Візія Олеся Лупія
- 12.01.2026|Микола ГриценкоВитоки і сенси «Франкенштейна»
- 11.01.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськДоброволець смерті
- 08.01.2026|Оксана Дяків, письменницяПоетичне дерево Олександра Козинця: збірка «Усі вже знають»
- 30.12.2025|Ганна Кревська, письменницяПолотна нашого роду
- 22.12.2025|Віктор Вербич«Квітка печалі» зі «смайликом сонця» і «любові золотими ключами»
Видавничі новинки
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
Події
У Львові – презентація «RЕСвізитів. Антології письменницьких голосів»
У п’ятницю, 18 березня, у львівській Книгарні «Є» відбудеться зустріч з журналісткою Тетяною Терен та письменницею Лесею Ворониною.
Розмова піде про любов, віру, сенс життя – про усе те, що вмістили у собі два томи «RЕСвізитів. Антології письменницьких голосів ». Двокнижжя «RЕСвізитів» з найвідвертішими і найщирішими інтерв’ю Тані Терен із сучасними українськими письменниками нещодавно вийшло у «Видавництві Старого Лева». Початок зустрічі о 18:30. Модеруватиме зустріч головний редактор ВСЛ, поетеса Мар’яна Савка.
У «RЕСвізитах» герої не лише розповідають про своїх батьків, місця народження і сім’ю, згадують учителів і колег... Унікальність двокнижжя у тому, що відомі українські літератори (Леся Воронина, Юрій Іздрик, Ігор Калинець, Маріанна Кіяновська, Юрій Мушкетик, Дмитро Павличко, Тарас Прохасько, Ірен Роздобудько та ін.) щиро діляться письменницькими секретами, розмірковують про людські цінності та почуття. « Робота над «RЕСвізитами» почалася ще восени 2013 року, коли відбулось перше інтерв’ю з письменником Анатолієм Дімаровим, - згадує Тетяна . - Після цього протягом двох років ми записали двадцять інтерв’ю, які тепер вийшли друком у двох частинах, у кожній – по десять інтерв’ю. Героями книги є представники різних літературних поколінь. Це великі архівні інтерв’ю, з яких я свідомо прибираю себе як журналіста: читач не побачить моїх запитань і матиме змогу «почути» голоси наших героїв, адже назва цього проекту - «RЕСвізити. Антологія письменницьких голосів ».
Тетяна Терен - журналістка, кураторка книжкових проектів та літературних програм. Працювала в літературному журналі, ведучою книжкової програми, керівником прес-офісу видавництва і редактором на телебаченні. Друкувалася на сторінках видань «Україна молода», «День», «Високий замок», «Український тиждень», «Українська правда. Життя», Harper’s Bazaar. Упорядниця книги «Літопис самовидців. Дев’ять місяців українського спротиву» (2014). Випусковий редактор «Української правди. Культура»
Коментарі
Останні події
- 21.01.2026|08:09«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Обрії»
- 20.01.2026|11:32Пішов із життя Владислав Кириченко — людина, що творила «Наш Формат» та інтелектуальну Україну
- 20.01.2026|10:30Шкільних бібліотекарів запрошують до участі в новій номінації освітньої премії
- 20.01.2026|10:23Виставу за «Озерним вітром» Юрка Покальчука вперше поставлять на великій сцені
- 20.01.2026|10:18У Луцьку запрошують на літературний гастровечір про фантастичну українську кухню
- 20.01.2026|09:54Оголошено конкурс на здобуття літературної премії імені Ірини Вільде 2026 рок у
- 20.01.2026|09:48«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Минувшина»
- 19.01.2026|15:42«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Дитяче свято»
- 14.01.2026|16:37Культура як свідчення. Особисті історії як мова, яку розуміє світ
- 12.01.2026|10:20«Маріупольська драма» потрапили до другого туру Національної премії імені Т. Шевченка за 2026 рік
