Re: цензії
- 08.08.2026|Юрій Горблянський, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Львівського національного університету імені Івана ФранкаІсторична реконструкція націєтворчих змагань в ретроромані Юрка Вовка (Юрія Зилюка) «Передбачення Курта Зіберта»
- 06.08.2026|Віктор ПалинськийІноземець
- 04.08.2026|Тетяна Мороз, письменниця, книжкова оглядачка, бібліотекаркаСтрокате літо під однією обкладинкою
- 02.08.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун лікарка-психіатриня, психотерапевтка, письменницяПісля цієї книжки хочеться подзвонити мамі
- 02.08.2026|Ігор ЧорнийІнтриги, шпаги і любов
- 31.07.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун, лікарка-психіатриня, PhD, психотерапевтка, письменницяЗакохатися в життя — означає повернутися до себе
- 29.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськБез миті немає вічности
- 26.07.2026|Ігор ЗіньчукУ полоні Чугайстра
- 22.07.2026|Юрій Горблянський, Львів–Зашків«ХТО ТАМ ПОВИС ТІМ’ЯЧКОМ ВНИЗ…»: про «діточі» вірші-«хулігани» для шибайголовних непосидюх…
- 21.07.2026|Валентина Семеняк, письменницяБути Небом ― це любити всіх
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
Андрій Тужиков презентує свій підлітковий роман у п’яти містах України
Наприкінці травня стартує тур на підтримку нової книжки молодого чернівецького письменника Андрія Тужикова «Ще одна цегла в стіні», що побачила світ у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці».
Роман розповідає про трьох підлітків, які входять до нового періоду життя, де панують правила й закони, створені не надто розумними та зовсім не креативними дорослими. Це історія не про те, як вони побороли цю систему, а про те, як шукали серед прямокутних, наче цеглини, голів однолітків, відшліфованих телебаченням та школою, самих себе, свої перші кохання та приховані таланти.
За словами Андрія Тужикова, підліткова література в Україні потрібна не лише тінейджерам, а й дорослим, щоб подолати прірву поколінь. «У книзі мова йде про підлітків, які дорослішають в реаліях сучасної України, – розповідає автор, – вони шукають своє місце в суспільстві, протестують проти нього, міркують над тим, як усе влаштовано. Хто є персонажами книги? Це своєрідний збірний образ усіх тінейджерів, яким випало дорослішати у двотисячних», – додає письменник.
Розклад презентацій:
25 травня, 19:00, м. Коломия, некафе Ґенеза (вул. Чорновола, 26, ІІ поверх). Модератор: Софія Анжелюк.
26 травня, 16:30, м. Івано-Франківськ, Urban Space 100 (вул. Грушевського, 19).
27 травня, 18:00, м. Луцьк, кав’ярня «Кофеїн» (вул. Винниченка, 8). Модератор: Елла Яцута.
30 травня, 19:00, м. Чернівці, зал Г. Дроздовського (вул. О. Кобилянської, 53). Модератор: Христя Венгринюк.
31 травня, м. Львів:
14:00 – Центральна бібліотека для дітей м. Львова (вул. Окуневського, 3). Модератор: Ната Глина.
19:00 – Дзиґа (вул. Вірменська, 35). Модератор: Галина Крук.
Вхід на всі заходи вільний. Під час презентацій ви зможете придбати книги за спеціальними цінами.
Переглянути буктрейлер: https://www.youtube.com/watch?v=ds7Yg8FXZRg
Коментарі
Останні події
- 10.08.2026|20:33BestsellerFest у Львові: спалені ворогом книжки, довжелезні черги по автографи і пів мільйона для «Азову»
- 10.08.2026|20:30Yakaboo Publishing видає книжку «Привиди Бахмута: спогади снайпера» — особисту історію командира легендарного підрозділу
- 10.08.2026|07:59«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Софія»
- 09.08.2026|10:54Моринці готуються до Ше.Fest: музика, театр і сучасна українська культура на батьківщині Шевченка
- 09.08.2026|08:22«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Візитівка»
- 08.08.2026|08:49«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Обрії»
- 07.08.2026|08:20«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Минувшина»
- 06.08.2026|08:20«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Хрестоматія
- 05.08.2026|11:26Понад 8 мільйонів книжок згоріли у Харкові: як допомогти українським видавництвам відновитися
- 05.08.2026|11:17Українські письменниці Інна Ковальчук та Тетяна Череп-Пероганич видали спільну збірку оповідань
