Re: цензії
- 22.12.2025|Віктор Вербич«Квітка печалі» зі «смайликом сонця» і «любові золотими ключами»
- 22.12.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ«Листи з неволі»: експресії щодо прочитаного
- 20.12.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЕкспромтом
- 20.12.2025|Валентина Семеняк, письменницяДуже вчасна казка
- 11.12.2025|Ольга Мхитарян, кандидат педагогічних наукПривабливо, цікаво, пізнавально
- 08.12.2025|Василь КузанКрик відчаю
- 02.12.2025|Василь КузанНі краплі лукавства
- 27.11.2025|Василь КузанNobilis sapientia
- 27.11.2025|Віталій ОгієнкоРозсекречені архіви
- 24.11.2025|Наталія Богданець-Білоскаленко, доктор педагогічних наук, професор«Казки навиворіт»: Майстерне переосмислення народної мудрості для сучасної дитини
Видавничі новинки
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
Події
CO-OP Media видав дві книги з американської серії «Шукач»
У холдингу CO-OP Media вийшли друком нові книги популярної серії «Шукач» американської авторки Джин Марцолло та фотографа Волтера Віка. Українським читачам представлять одразу два видання.
Перше з них – «Шукач» – є класичною книгою загадок у картинках. Вона стала надзвичайно популярною одразу після виходу. Видання відзначили критики газети Los Angeles Times, профільного журналу Publishers Weekly та журі премії California Children´s Media Award. Такий успіх надихнув авторів створити цілу серію книг-розглядалок, яка сьогодні налічує 8 видань. Вони і досі вважаються однією з кращих дитячих розваг.
«Шукач» пропонує дітлахам уважно подивитись на фотографії звичних речей та місць, як-от скриню з іграшками чи пісочницю з купою відерець та лопаток і відшукати заховані там предмети. Що саме шукати діти дізнаються із римованих загадок.
«Шукач» – дуже вдала книга, адже в ній поєднуються речі, які часто досить важко поєднати. Це інтелектуальна гра і весела розвага одночасно, – зазначила менеджер проекту Ольга Кравченко. – Пошук якихось конкретних предметів серед купи інших речей настільки захоплює, що не помічаєш, як минула година або дві».
Інше видання серії – «Шукач Фантазій» – створене за таким самим принципом, але відрізняється за тематикою. Цього разу маленьким читачам пропонують поринути у вигадані світи та віднайти заховані предмети серед місцин, які існують лише в чиїйсь уяві. Наприклад, можна пірнути у глибокі води та побачити, як русалоньки ховають горщик золота, або ж як крізь хмари на небі прямує потяг.
Книги серії вчать кмітливості, вмінню асоціативно та логічно мислити, бути уважними до деталей, бачити незвичне у звичайних речах. «Шукачі» відзначені численними нагородами профільних дитячих та видань для батьків, таких як Oppenheim Toy Portfolio, Parent’s Choice, School Library Journal, Booklist, Publishers Weekly та ін. А газета New York Times неодноразово включала назву серії «Шукач» до своїх традиційних кросвордів.
«Шукач» та «Шукач Фантазій» вже можна придбати в мережі книгарень Буква, онлайн-магазинах shop.uamarket.info, Yakaboo.ua, erudite.com.ua, bookzone.com.ua та інших.
Більше деталей про книгу читайте тут.
Коментарі
Останні події
- 23.12.2025|16:44Найкращі українські книжки 2025 року за версією Українського ПЕН
- 23.12.2025|13:56«Вибір Читомо-2025»: оголошено найкращу українську прозу року
- 23.12.2025|13:07В «Основах» вийде збірка українських народних казок, створена в колаборації з Guzema Fine Jewelry
- 23.12.2025|10:58“Піккардійська Терція” з прем’єрою колядки “Зірка на небі сходить” у переддень Різдва
- 23.12.2025|10:53Новий роман Макса Кідрука встановив рекорд ще до виходу: 10 тисяч передзамовлень
- 22.12.2025|18:08«Traje de luces. Вибрані вірші»: остання книга Юрія Тарнавського
- 22.12.2025|10:4526 грудня Соломія Чубай запрошує львів’ян на концерт “Різдво — час вірити в Дива”
- 20.12.2025|12:27Ілларіон Павлюк презентує у Києві «Книгу Еміля»
- 17.12.2025|21:28Лауреатом Премії імені Шевельова 2025 року став Артур Дронь
- 11.12.2025|20:26Книга року ВВС 2025 оголосила переможців
