Re: цензії
- 08.08.2026|Юрій Горблянський, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Львівського національного університету імені Івана ФранкаІсторична реконструкція націєтворчих змагань в ретроромані Юрка Вовка (Юрія Зилюка) «Передбачення Курта Зіберта»
- 06.08.2026|Віктор ПалинськийІноземець
- 04.08.2026|Тетяна Мороз, письменниця, книжкова оглядачка, бібліотекаркаСтрокате літо під однією обкладинкою
- 02.08.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун лікарка-психіатриня, психотерапевтка, письменницяПісля цієї книжки хочеться подзвонити мамі
- 02.08.2026|Ігор ЧорнийІнтриги, шпаги і любов
- 31.07.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун, лікарка-психіатриня, PhD, психотерапевтка, письменницяЗакохатися в життя — означає повернутися до себе
- 29.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськБез миті немає вічности
- 26.07.2026|Ігор ЗіньчукУ полоні Чугайстра
- 22.07.2026|Юрій Горблянський, Львів–Зашків«ХТО ТАМ ПОВИС ТІМ’ЯЧКОМ ВНИЗ…»: про «діточі» вірші-«хулігани» для шибайголовних непосидюх…
- 21.07.2026|Валентина Семеняк, письменницяБути Небом ― це любити всіх
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
Вікторія Ярош презентує повість «Три горішки для Сашка»
21 червня о 18.30 видавництво «Фонтан казок» і київська книгарня «Буква» запрошують вас на презентацію повісті Вікторії Ярош «Три горішки для Сашка». Модератор – письменник, головний редактор видавництва «Фонтан казок» Іван Андрусяк.
Під час презентації усі загадуватимуть найзаповітніші бажання, адже саме в день літнього сонцестояння – 21 червня – бажання отримують неймовірну силу для втілення у життя. Письменниця Вікторія Ярош розповість про те, що ж її надихнуло на створення повісті про здійснення бажань «Три горішки для Сашка», а також пограється з дітьми в цікаві і захоплюючі ігри за мотивами книжки! І ще на гостей презентації чекає майстер-клас «Намалюй свої мрії» від ілюстраторки Марії Лабиріної: охочі зможуть візуалізувати на папері свої мрії і таким чином зроблять перший крок до їхньої реалізації. Гарний літній настрій гарантуємо!
Чим зацікавить читачів повість «Три горішки для Сашка»:
Дев’ятирічний Сашко — син олігарха. У нього є все, про що тільки може мріяти дитина, ба навіть набагато більше. Але дорослі ігри в аристократизм, якими так переймаються батьки, для Сашка відверто нудні, а матеріальні цінності не можуть замінити цінностей справжніх — насамперед світлої, щирої й безкорисливої дружби. І так триває доти, доки в Сашковому житті не з’являється… Сантиметрик! Хто він: маленький чарівник, який може виконувати бажання, чи уявний друг, Сашкове «друге я»? Вирішувати тобі, юний читачу — тим паче, що з появою Сантиметрика має шанс докорінно змінитися не лише Сашкове життя, а й твоє.
2016 року ця повість завоювала відзнаку «Вибір дітей» від Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» за найкращий твір для дітей.
Вікторія Ярош – письменниця, переможниця конкурсу «Напишіть про мене книжку!»-2017. Народилася і живе у Києві. Закінчила НПУ імені М. Драгоманова за спеціальністю «Початкові класи і образотворче мистецтво» та Інститут журналістики Національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Ще навчаючись в університеті Драгоманова, почала працювати на державному телебаченні, спочатку як диктор, згодом як кореспондент інформаційної програми, ведуча новин, ведуча суспільно-політичної програми. Зараз веде кулінарну програму на радіо та викладає образотворче мистецтво в середній школі.
Адреса книгарні «Буква» - м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 3-Б, 2-й поверх (орієнтир – метро Театральна).
Вхід вільний
Коментарі
Останні події
- 08.08.2026|08:49«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Обрії»
- 07.08.2026|08:20«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Минувшина»
- 06.08.2026|08:20«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Хрестоматія
- 05.08.2026|11:26Понад 8 мільйонів книжок згоріли у Харкові: як допомогти українським видавництвам відновитися
- 05.08.2026|11:17Українські письменниці Інна Ковальчук та Тетяна Череп-Пероганич видали спільну збірку оповідань
- 05.08.2026|10:04Чому вони для мене разом...
- 05.08.2026|08:28«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Дитяче свято»
- 04.08.2026|13:27Ірину Шувалову відзначено норвезькою нагородою Ordknappen 2026
- 31.07.2026|13:1310 причин відвідати BestsellerFest у Львові 7-9 серпня
- 30.07.2026|13:11«Культура – це молот, яким кується нова реальність»: підсумки фестивалю «Фронтера»
