Головна\Події\Презентації

Події

06.08.2020|18:49|Буквоїд

У видавництві «П’яний корабель» вийде книжка «Мансарда» сербського письменника Данила Кіша

Видавництво «П’яний корабель» розширює власну географію і видає повість «Мансарда» югослава, балканця, європейця Данила Кіша, дуже інтернаціонального автора, що був сином угорського єврея та сербки із Чорногорії, народився і зростав у Воєводині, половину життя прожив у Сербії, половину у Франції, але писав сербською.

«Мансарда» — перший твір автора, який він написав у 25-річному віці. Ця богемна повість, багата посиланнями на музику, живопис, літературу, філософію, астрономію та гастрономію, — лабораторія техніки і стилю для молодого Кіша, реєстр стилістичних прийомів і тем, що повторюватимуться протягом всієї Кішевої творчості; це барвистий нарис про юнака, знаного під іменем Орфей, який намагається відшукати баланс між своїм життям, любов’ю та мистецтвом. Над виданням працювали перекладач Олена Дзюба-Погребняк, художник Богдана Давидюк, редактор перекладу Станіслав Крвавич, редактор Меланія Франк, коректор Алла Журава, дизайнер Ігор Дунець.

Передпродаж книжки стартував 30 липня і триватиме до 6 вересня включно. Вихід книжки заплановано на середину вересня 2020 року. Для того, щоб замовити книжку, потрібно заповнити коротку анкету, перейшовши за посиланням bit.ly/2XcrA1r.

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери