Re: цензії
- 30.03.2026|Валентина Семеняк, письменницяСлово його вивершується, сіється, плодоносить…
- 25.03.2026|Анастасія БорисюкЧи краще озирнутися й не мовчати?
- 19.03.2026|Віктор ПалинськийЧасоплину течія
- 18.03.2026|Валентина Семеняк, письменницяЗізнання у любові… допоки є час
- 18.03.2026|Віктор ВербичВідсвіт «Пекторалі любові» у контексті воєнних реалій
- 17.03.2026|Василь КузанДелікатна загадковість Михайла Вереса
- 13.03.2026|Марія Федорів, письменниця«Цей Великий день»: свято, закодоване у слові
- 11.03.2026|Буквоїд«Коли межа між світами така тремка і непевна...»
- 09.03.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ100 тонн світла
- 07.03.2026|Надія Гаврилюк“А я з грядущих, вочевидь, епох”
Видавничі новинки
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
Події
The Guardian назвав найкращі дитячі книги 2015 року
The Guardian назвав найкращі книги для дітей 2015 року, опираючись на думки письменників та літературних критиків.
Цьогоріч популярними були видання про транспорт, кота-кондуктора та навіть історія Великого голоду в Ірландії. «Скімблшенкс, залізничний кіт» - історія Томаса Еліота з ілюстраціями Артура Робінса. Книга про кота, який працює на залізниці і завжди намагається зробити все добре, призначена для наймолодших читачів (2+).«Казки для містера Баркера» (3+). Автор – Джесіка Алберг. Ця історія – суміш відомих нам з дитинства казок. Тут зустрічаються три поросятка, Золотоволоска, злий вовк, три ведмеді, зла відьма, принцеса та інші персонажі.
«Чарлі та Лола: Одна річ» (5+) Чорен Чайлд. Це справжня книга-лічилка, адже з того моменту, як мама запропонувала дітям в магазині «одну річ», головні герої Чарлі та Лола рахують усе довкола: кружечки на сукні, пташок, іграшки тощо.
«Літаки, поїзди та автомобілі» (7+) з ілюстраціями Майка Леманскі - книга-картинка, яка у цікавій формі розповідає юним дослідникам історію транспорту. Тут зібрані найбільш знакові моделі транспортних засобів усіх часів і народів, до кожної ілюстрації додані короткі описи.
«Забіг Гаррі Міллера» (8+) Девіда Алмонда, ілюстрації – Сальватор Руббіно. Книга поєднує минуле і теперішнє, розповідаючи історію двох людей, яких єднає біг. Юний Ліам розповідає старому Гаррі про свої здобутки на змаганнях з бігу. Гаррі ж згадує власну молодість та досягнення, головним з яких був біг.
«Шматочок Місяця» (9+) Санді Токсвіг. Книга розповідає історію однієї сім`ї часів ірландського картопляного голоду (1845-1849 роки), який змушує родину здійснити довгу подорож океаном у США. Це історія про радість і розчарування, про нові знайомства та страшні трагедії, про любов і надію.
«Іліада» (9+) - переказ Джилліан Кросс, ілюстрації - Ніл Пакер. Книга – адаптована для дітей історія класичної «Іліади».
«Прощай, незнайомцю» (11+) – книга Ребекки Стеад. Історія про підлітка та адаптацію. Після того, як Брідж потрапила в автомобільну аварію і пропустила рік школи, вона повертається і намагається пристосуватися до нового життя.

Інформація: Видавництво Старого Лева
Коментарі
Останні події
- 30.03.2026|13:46Трамвай книги.кава.вініл на Підвальній повертається в оновленому форматі
- 30.03.2026|11:03Калпна Сінг-Чітніс у перекладі Ігоря Павлюка
- 30.03.2026|10:58У Києві оголосили переможців літературної премії «Своя полиця»
- 19.03.2026|09:06Писати історію разом: проєкт «Вишиваний. Король України» розширює коло авторів
- 18.03.2026|20:31Україна візьме участь у 55-му Брюссельському книжковому ярмарку
- 17.03.2026|10:45У Івано-Франківську відкривається нова “Книгарня “Є”
- 11.03.2026|18:35«Filling in»: Україна заповнює культурні прогалини на Лейпцизькому книжковому ярмарку 2026
- 09.03.2026|08:57Письменник-азовець Павло Дерев’янко презентує в Луцьку культове козацьке фентезі
- 06.03.2026|08:40Оголошено конкурс літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди
- 24.02.2026|15:53XХVІІ Всеукраїнський рейтинг «Книжка року ’2025». Остаточні результати
