Головна\Події\Фестивалі

Події

21.03.2013|12:10|Буквоїд

Школа літературного менеджменту приймає заявки

5-7 квітня Центр літературної освіти у Києві проведе II Школу літературного менеджменту.

Досвідчені менеджери, видавці та письменники ділитимуться досвідом у проектному і культурному менеджменті, фандрайзингу, міжнародній співпраці, технологіях книжкового ринку  співпраці з видавцями. Реєстрація учасників триває до 27 березня включно.

 

Ідея проектустворити ефективну платформу для літературних менеджерів, надати їм знання і практичні навички з менеджменту літератури, фандрайзингу, міжнародної співпраці, особливостей літпроцесу та книжкового ринку.

 

У програмі Школи відбудеться 12 лекцій, тренінгів, майстер-класів. Також велика увага приділятиметься практичні роботі у групах, ігровим формам навчання, консультаціям з лекторами.

 

Хто може стати учасником Школи?

 

Молоді менеджери культури, з усіх регіонів України, що працюють у книжково-літературній сфері або планують долучитися до культурного менеджменту. Перевага надаватиметься особам, що вже мають певний досвід у літературному менеджменті, відкриті до нових знань,  прагнуть вдосконалюватись у своїй діяльності та мають чітке бачення, як використовувати знання і досвід, здобутті на Школі.

 

Для того, щоб взяти участь у Школі, потрібно заповнити  реєстраційну АНКЕТУ (http://bit.ly/WH2X97). Відбір 30 учасників здійснюється на конкурсній основі. Дедлайн прийому анкет – 27 березня включно.

 

Учасники сплачують організаційний внесок у розмірі 350 грн. (у вартість входить навчання, роздаткові матеріали, обіди та кава-брейки). Також учасники з інших міст самостійно забезпечують собі проживання і дорогу до Києва.

 

Хто наші лектори?

 

Ділитимуться знаннями професіонали з багаторічним досвідом у сфері культурного і проектного менеджменту, PR-технологіях, маркетингу, видавничій справі:

Ø Катерина Бабкіна – письменниця, фахівець зі зв’язків з громадськістю;

Ø Завен Баблоян – видавець, перекладач;

Ø Ірина Вікирчак – директор Міжнародної літературної корпорації «Meridian Czernowitz», співзасновник ГО «Культурний капітал»;

Ø Юка Гаврилова – літературний агент, керівник Юридичного бюро Київської національної медіапрофспілки, експерт з авторського права;  

Ø Ірина Лепська – директор з розвитку та міжнародних зв’язків ГО «Форум видавців», координатор в Україні міжнародної програми «BookPlatform»;

Ø Антон Санченко – письменник, директор видавництва «Електрокнига».

 

Контактні особи:

Марія Придьма (тел.: 093-918-88-89, mariya.pridma @ gmail.com);

Дмитро Стретович (тел.: 068-803-24-97, dmytro.stretovich @ gmail.com).  

 

Детальніше на сайті litosvita.org 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

11.06.2026|14:37
«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів
31.05.2026|06:35
Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
31.05.2026|06:21
Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
30.05.2026|15:00
Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
29.05.2026|07:54
Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
29.05.2026|07:50
«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
25.05.2026|17:00
Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
23.05.2026|04:17
Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
23.05.2026|04:11
Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
21.05.2026|13:07
В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея


Партнери