Re: цензії

02.04.2026|Ігор Зіньчук
Війна, яка стосується кожного
30.03.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Слово його вивершується, сіється, плодоносить…
25.03.2026|Анастасія Борисюк
Чи краще озирнутися й не мовчати?
Часоплину течія
18.03.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Зізнання у любові… допоки є час
18.03.2026|Віктор Вербич
Відсвіт «Пекторалі любові» у контексті воєнних реалій
17.03.2026|Василь Кузан
Делікатна загадковість Михайла Вереса
13.03.2026|Марія Федорів, письменниця
«Цей Великий день»: свято, закодоване у слові
11.03.2026|Буквоїд
«Коли межа між світами така тремка і непевна...»
09.03.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
100 тонн світла
Головна\Події\Фестивалі

Події

30.10.2014|09:03|Буквоїд

На вихідних Мистецький Арсенал вдруге прийме фестиваль УКРОП

1 та 2 листопада в Мистецькому Арсеналі за адресою вул. Лаврська, 10-12 відбудеться ІІ Благодійний фестиваль УКРОП. Відвідати фестиваль можна на вихідних з 11.00 до 21.00.

Офіційне відкриття фестивалю – 1 листопада об 11.00.

Основна мета фестивалю – збір коштів для потреб бійців бригад Збройних Сил України та добровольчих батальйонів у складі МВС України, котрими опікуються волонтери Благодійного фонду «Волонтерська Сотня «Україна-Світ».

Під час УКРОПу проходитимуть різноманітні ярмарки, виступи українських музикантів, буде організована літературно-дискусійна зона. Ви зможете придбати патріотичні товари ручної роботи, ознайомитись з досягненнями вітчизняного кінематографу, подискутувати з громадськими діячами на актуальні теми сьогодення.

Паралельно з програмою фестивалю в Мистецькому Арсеналі працюватиме Інноваційний освітній проект для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ, організаторами якого є Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» та Благодійний фонд «Мистецький Арсенал». Також під час фестивалю продовжить свою роботу Благодійний проект АРСЕНАЛ ДОБРИХ СПРАВ, що під гаслом «ДІТИ-ДІТЯМ!» займатиметься збором теплих речей та шкільних приналежностей для дітей переселенців зі Сходу України.

Плата за вхід на фестиваль складає 30 гривень.

Волонтери закликають небайдужих людей до об’єднання заради допомоги бійцям.

Контактна особа: директор фестивалю УКРОП Костина Івона, тел: 050-207-06-72



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери