Інфотека - видавництва

«Києво-Могилянська академія»

Видавничий дімстворений 1996 року при Києво-Могилянській академії. Видає україномовні підручники, навчальні посібники, словники та іншу книжкову продукцію.

Світ побачило вже близько 400 назв книжок з різної тематики, зокрема видання з історії, філософії, економіки, культурології, права, соціології, природничих, комп’ютерних наук та інших галузей знань.

Окремі підручники й посібники унікальні за викладом предмета навчання, деякі не мають аналогів серед вітчизняних видань.

У 2008 році найкращі книжки видавничого дому «Києво-Могилянська академія» були відзначені на Форумі видавців у Львові. Звання «Книга форуму» здобули «Тарас Шевченко. Життя і творчість» Івана Дзюби та чотиритомне видання «Великий голод в Україні 1932-1933 рр.» (Виконавчий директор Комісії Джеймс Мейс). Спеціальну відзнаку малого журі науковців (гуманітарні науки) отримала «Теорія літератури в Польщі». «Великий голод в Україні 1932-1933 рр.» (Виконавчий директор Комісії Джеймс Мейс) отримав спеціальну відзнаку малого журі громадських діячів. У Мінську диплом за кращу книгу, представлену на XV Міжнародній книжковій виставці-ярмарку, отримала «Хроніка європейської Сарматії».

 

Контактні дані

Адреса: 04070, Україна, м. Київ, пл. Контрактова, 4
Телефон: +38 (044) 425-60-92
Email:  phouse@ukma.kiev.ua
веб-сайт: www.publish-ukma.kiev.ua


Партнери