Інфотека - видавництва

«Лілея-НВ»

Видавництво «Лілея-НВ» засноване в місті Івано-Франківську у 1995 році при Українській скаутській організації «Пласт». Видає пластову літературу, а також спеціалізується на сучасній українській літературі.

«Лілея-НВ» неодноразово отримувала нагороди в різних номінаціях на найпопулярнішому в Україні Форумі видавців у Львові (1997 р. - за роман Юрія Андруховича «Перверзія», 1998р. - за «Малу українську енциклопедію актуальної літератури. Плерома», 1999 р. - за альманах про сучасне візуальне мистецтво і культуру «Кінець кінцем», 2003 р. - три перших місця за книги «Мислителі німецького Романтизму», збірку поезій Олега Лишеги «Снігові і вогню» і серію інтерв´ю «Інший формат», друге місце за альбом «Наш Станиславів»), у 2003 році видавництво було третім в абсолютному рейтингу видавництв України. Видавництво нагороджене багатьма дипломами Всеукраїнської акції експертного опитування «Книжка року».
Серед наших авторів - популярні в Україні і за її межами письменники: Юрій Андрухович, Тарас Прохасько (автор за роман «Непрості» у 2003 році був нагороджений міською премією ім. Івана Франка, ця книга також була визнана найкращим прозовим твором в Україні у 2003 році.

Директор - Василь Іваночко.

Відділ збуту - Наталія Шкорута.

Контактні дані

Адреса: 76000, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 182
Телефон:  (0342) 54-08-25
Email: lileyanv@gmail.com
веб-сайт: www.lileya-nv.if.ua


Партнери