Інфотека - письменники

Арєнєв Володимир

Справжнє ім´я - Володимир Костянтинович Пузій. Народився і живе у Києві.

Закінчив КНУ (Інститут журналістики, кафедра редакторсько-видавничої справи і журналістської майстерності), там же і працює — викладає зарубіжну літературу. Під псевдонімом пише художню прозу під своїм справжнім прізвищем — публіцистику.

Автор 16 сольних книг (в основному — фантастика і казки-повісті для дітей) і численних публікацій у періодиці та міжавторських збірках. Оповідання і повісті друкувалися українською, російською, польською та литовською мовами. Автор часто сам перекладає свої твори з російської на українську.

Фіналіст незалежної літературної премії «Дебют» (Росія) в номінації «Фантастика» (2003), лауреат міжнародної українсько-німецької премії імені Олеся Гончара (2001), за роман «Правила гри»).

У 2004-му році на європейському конвенті «Єврокон» (проходив в м. Пловдив, Болгарія) Володимир Арєнєв був визнаний кращим молодим автором від України.

Неодноразово отримував премії за свої критичні та літературознавчі роботи. Зокрема, в 2009-м році став лауреатом премії імені А.Бєляєва.

Веде авторську колонку на сайті «Лаборатория фантастики»: http://fantlab.ru/user3068/blog.Партнери