Інфотека - письменники

Роженко Катерина

Народилась 1989 року. Мешкає у місті Севастополь.

Перші публікації – вірші у міському альманасі шкільної поезії «Зелена лампа». Оповідання «Человечность» (2005) стало призером Регіонального літературного конкурсу «Сохраним память о подвиге» ім. Г. Черкащина, присвячене 65-ї річниці Великої Перемоги та було екранізоване і продемонстроване ТО «Толіман» на конкурсі телеробіт «Відкрий Україну».

Наступним творчім кроком стала участь в організації молодіжної спілки прогресивних поетів «ЛітБез» (2006). За рік вийшла перша збірка поезії «Молчание» (2007). Потім вірші друкувалися у ялтинському і севастопольських альманахах. Спочатку основним літературним захопленням буда тільки поезія, але незабаром її витіснила проза.

Навчалася на філологічному факультеті (романо-германська філологія) Севастопольського Міського Гуманітарного Університеті, грає  в Оркестрі Народних Інструментів «Садко» й у рок-колективах. Брала участь у фолк і фолк-рок проектах. Пише музику і пісні.

Зараз здобуває другу вищу освіту з музичної педагогіки у Південноукраїнському Національному Педагогічному Університеті ім.   К.Д. Ушинського, публікує методичні та наукові розробки з музичної педагогіки, а також статті у місцевій газеті «Слава Севастополя».

Переможниця конкурсу Першої Всеукраїнської літературної премії ім. Олександри Кравченко (Девіль) 2013 року  за пригодницько-фентезійний роман «Окрыленные Сталью».Партнери