Інфотека - письменники

Рубцов Ігор

Автобіографія

Народився 1 вересня 1965 року і місті Макіївка Донецької області.

Навчався у гірничному технікумі, звідки 1 жовтня 1983 року був взятий до лав Радянської армій і у лютому 1984 року потрапив служити до Афганістану, який залишив у лютому 1988 року у зв´язку з закінченням дії контракту. Ці роки були поворотним моментом свідомости і позначились на подальших пошуках істини у нашому світі. 

 Після повернення на Україну працював за різними робочими спеціальностями, а за часів незалежности займався виробництвом у якости приватного підприємця. Але останні п´ять років працюю завідувачем складу приватного підприємства. Маю з дружиною найбільше багатство - сина і доньку. 

 Література, сучасна і класична, завжди була моїм не останнім вчителем, тому бажання творити, тією чи іншою мірою, непокоїло багато років. Але перший вірш, після якого можна починати відлік у царині літератури, написано у 2007 році. Власне, я не вважаю себе поетом, як і письменником, почавши записувати спогади про армійське буття у 2009 році. У 2009 році запрошений до участі у збірнику антології української інтернет-поезії "За межею означень", видавництво "МістоНВ", видавець Юрій Височанський. Наступного, 2010 року, кілька віршів розміщено у збірнику "На вістрі курсору", видавництва ТОВ "Дніпро". Публікувався у часописі "Далекосхідна хвиля", Хабаровськ. Окремі вірші виходили в інших друкованих виданнях.Партнери