Re: цензії

15.05.2025|Ігор Чорний
Пірнути в добу романтизму
14.05.2025|Валентина Семеняк, письменниця
Міцний сплав зримої краси строф
07.05.2025|Оксана Лозова
Те, що «струною зачіпає за живе»
07.05.2025|Віктор Вербич
Збиткування над віршами: тандем поета й художниці
07.05.2025|Ігор Чорний
Життя на картку
28.04.2025|Ігор Зіньчук
Заборонене кохання
24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій
«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мови
Джерела мови російського тоталітаризму
18.04.2025|Ігор Зіньчук
Роман про бібліотеку, як джерело знань
18.04.2025|Валентина Семеняк, письменниця
За кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів

Літературний дайджест

26.01.2018|11:39|Yakaboo

НЕнудне читання: 13 дитячих книжок

Книжкові теми набувають все більшої популярності сьогодні і, звісно, ця тенденція тішить.

Якщо говорити про дитячу літературу, то з кожним роком з’являється безліч новинок, які вже самою обкладинкою манять маленьких читачів. Під такими палітурками можна знайти цікаві історії, славетних героїв та чари, які відчує ваша дитина. А де ж знайти такі книжки? Маю відповідь на це питання, тому й вирішила підібрати добірку книжок для дітей, які будуть НЕнудними, НЕ такими, як інші, НЕзабутніми. Ну, що ж поїхали

«Шапочка і кит» Катерина Бабкіна

Класні та яскраві ілюстрації про незвичного звіра. Власне, це не просто мила історія з різними оповідками. Авторка намагалася підняти серйозну тему – боротьба з онкологічними хворобами. Що в наш час, на жаль, є поширеною проблемою. Звісно, і ви читачі можете приєднатися до доброї справи. А саме: 5 гривень із кожної купленої книги, буде перераховано до міжнародного благодійного фонду «Таблеточки» на допомогу дітям із раком крові.

 

«Королівство рафінованого сміху»  Роман Росіцький

Казка про чарівне королівство, яка навчить діток справедливості. Малюнки влучно доповнюють текст. Власне, як для дитячої казки не притаманно, але тут є шпигуни та справжня розвідка.

Нагадаю, що Роман Росіцький працює вчителем, тож одразу видно, що правильний підхід до діток у нього присутній.

«У царстві лева» Любов Відута

Книга для дітей від 3 до 5 років. Чари яскраво ллються зі сторінок книги. Милі ілюстрації, приємний текст, і головне – такі книги вчать дітей мріяти. Ви потрапите у величезне царство Лева, де ви зможете читати тексти українською та англійською. 

«Борошняні немовлята» Енн Файн

Обкладинка справді цікава і вже цим притягує читача. Про цікавий шкільний експеримент, який змушує дітей протягом 21 днів піклуватися про мішечок із борошном. Годі й казати, що в авторки бурна уява. Але це цікаво. Звісно, тут ви не зустрінете крутих поворотів чи карколомних переломів. Можливо, так і краще, оскільки книга адресована дітям від 11 до 15 років.

«Хтось, або водяне серце»  Амеліна Вікторія

І що ви думаєте? Головним героєм книги є Хтось. Так так, Хтось, й і він не знає хто він. Тому він буде вчитися, шукати і мріяти. Книга дуже весела та атмосферна, з цікавими ілюстраціями.

«Глосарій моди» Уляна Бойко, Яна Подосєльнік

Для юних модниць, цікава та захоплююча книга. Це не просто підручник, а ціла гра. Ціла купа класних луків, модного одягу та стильних речей. Як комбінувати речі, що таке бомбер та як знайти свій стиль, або як почати правильно його формувати. Одним словом, дівчатка будуть у захваті. Книга підходить для віку 7 -15 років. 

«Наречена» Ірина Вінницька

Ще один цікавий арт-бук! Традиції весільного вбрання, розкішні сукні, гуцульські деталі та наші красуні-вишиванки. Усе це наше і все це дуже красиво. Повірте, ви й не здогадуєтеся про кількість традиційного одягу, для обряду одруження. Не вірите? Переконайтеся разом з арт-буком Ірини Вінницької. 

«Паперова царівна» Лущевська Оксана

Книга для справжніх принцес. Дівчатка матимуть змогу розглядати незвичні малюнки, які виконані в стилі аплікацій та векторної графіки. Формат книги великий  (215х285 мм). У книзі тексту мало, натомість більше цікавих малюнків. Нагадаю, що «Паперова царівна» для дітей віком від 6 до 8 років. Книга, добра та тепла, саме те, що потрібно нашим діткам. 

«П’єр і місто лабіринтів» Хіро Камігакі, Чіхіро Маруяма

Це не просто книга, а  книга-гра. Тут майже немає тексту, але є багато малюнків. Для чого потрібні такі книги? Вони розвивають моторику та уважність у діток, допомагають сконцентруватися. Іншими словами книга-квест, де кожна сторінка новий лабіринт і вашій дитині потрібно знайти ключі та потрібних героїв. 

 «Лінія часу» Петер Гюс

Як на мене, якщо у вас є дітки, то ця книга обов’язково повинна бути у їхній бібліотеці. Чому?  Книга вміщує візуалізовану історію світу, від Великого вибуху до теперішнього часу. Дітки матимуть змогу дізнатися про історію, про великі події і великих людей. Форматом книга досить велика, сторінки міцні, що дозволяє роздивлятись, крутити-вертіти й бути задоволеним побаченими ілюстраціями, які мають багато деталей. Тут є все: динозаври, козаки, вікінги, воїни, художники, філософи тощо. 

«Фуагре та Жозефіна» Максим Долинний

Крутешний віммельбух! без усякого перебільшення.  Головний персонаж Фуагре – він детектив, а Жозефіна його вірна собака. Разом із цікавою компанією ви вирушите у світ паризького музею, де зник цінний експонат. Саме вам потрібно допомогти герою все віднайти. Бери слід і гайда до гри! 

«Аліса в країні див» Льюїс Керрол

Книга нового покоління, яка нікого не залишить байдужим. Дивовижні ілюстрації виконала Євгенія Гапчинська. Це видання відкриває нові можливості роботи з книгою. Персонажі оживають прямо на сторінках книги завдяки технології доповненої реальності. Як оживити історію?! Дати життя книзі дуже просто, потрібно встановити додаток (він безкоштовно), вказаний на обкладинці, і вже з обкладинки можна мандрувати з Алісою. 

«Джунглі в долині Мумі-тролів» Туве Янссон

Нестандартна форма подачі дитячої історії в коміксі від фінської авторки. Героями історії є сім’я Мумі-тролів, авторка вигадала її під час Другої Світової Війни. Туве Янссон розповідає про скрині з тропічним насінням, яка прибула до берега, а Мумі-мама висіює його й  у долині Мумі-тролів заполонили густі тропічні хащі. Комікс несе за собою цікаву розв’язку: як впораються з цим Мумі-Тролі?

Аня Остапчук



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

15.05.2025|10:47
Літературний конкурс малої прози імені Івана Чендея оголосив довгі списки 2025 року
14.05.2025|19:02
12-й Чілдрен Кінофест оголосив програму
14.05.2025|10:35
Аудіовистава «Повернення» — новий проєкт театру Франца Кафки про пам’ять і дружбу
14.05.2025|10:29
У Лондоні презентували проєкт української військової поезії «Збиті рими»
14.05.2025|10:05
Оливки у борщі, риба зі щавлем та водка на бузку: у Луцьку обговорювали і куштували їжу часів Гетьманщини
14.05.2025|09:57
«Основи» видають першу повну збірку фотографій з однойменної мистецької серії Саші Курмаза
09.05.2025|12:40
У Києві презентують поетичну збірку Сергія «Колоса» Мартинюка «Політика памʼяті»
09.05.2025|12:34
Вірші Грицька Чубая у виконанні акторів Львівського театру імені Франца Кафки
07.05.2025|11:45
Meridian Czernowitz видає першу поетичну книжку Юлії Паєвської (Тайри) – «Наживо»
07.05.2025|11:42
Місця та біографії, які руйнує Росія. У Києві презентують книжку «Контурні карти пам’яті»


Партнери