Re: цензії
- 22.12.2025|Віктор Вербич«Квітка печалі» зі «смайликом сонця» і «любові золотими ключами»
- 22.12.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ«Листи з неволі»: експресії щодо прочитаного
- 20.12.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЕкспромтом
- 20.12.2025|Валентина Семеняк, письменницяДуже вчасна казка
- 11.12.2025|Ольга Мхитарян, кандидат педагогічних наукПривабливо, цікаво, пізнавально
- 08.12.2025|Василь КузанКрик відчаю
- 02.12.2025|Василь КузанНі краплі лукавства
- 27.11.2025|Василь КузанNobilis sapientia
- 27.11.2025|Віталій ОгієнкоРозсекречені архіви
- 24.11.2025|Наталія Богданець-Білоскаленко, доктор педагогічних наук, професор«Казки навиворіт»: Майстерне переосмислення народної мудрості для сучасної дитини
Видавничі новинки
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
Події
«Видавництво Старого Лева» дарує 1000 поетичних книг 52 бібліотекам України
«Видавництво Старого Лева» ініціювало соціальну акцію «Більше поезіїу бібліотеках». В підтримку проекту видавництво передає поетичну серію з 21 книги у 52 бібліотеки України
Окрім львівських та київських бібліотек, більше поезії Мар’яни Савки, Юрка Іздрика, Грицька Чубая, Василя Стуса, Бориса Херсонського, Маріанни Кіяновської, Ірини Старовойт, Григорія Семенчука та ін. прибуде у Житомирщину, Одещину, Чернігівщину, Ужгород, Дніпро, Херсон, Миколаївщину... Повний перелік бібліотек можна знайти на Сайті Старогго Лева.
Не секрет, що улюблена поезія здатна подарувати заряд натхнення на кожен день, тож «Видавництво Старого Лева» сформувало поетичну серію, до якої на сьогодні входить більше 20-ти книг. Мрія Старого Лева, аби наших сучасних поетів знали у кожному куточку країни, щоб ці книги були і у приватних бібліотеках, і у публічних... Тому вже наступного тижня 1144 книги сучасної поезії та класиків помандрують у понад 50 бібліотек України! «У нас вже вималювалася чудова лінійка поетичних книг від сучасних українських поетів, і ми вирішили ділитися поезією. - каже Мар´яна Савка - поетеса, головний реактор «Видавництва Старого Лева». - Чому обрали бібліотеки? Бо саме тут багато небайдужих читачів, а поезії мало, бо ж наклади віршованих збірок малі, у державні закупівлі ці книги практично ніколи не потрапляють. Нехай поезії буде більше - і на бібліотечних полицях, і у читацьких пріоритетах!»
Перелік бібліотек, куди помандрують цього тижня книги, надала Українська бібліотечна асоціація. «Нам дуже приємно, що «Видавництво Старого Лева» було офіційним партнером Української бібліотечної асоціації у 2016 році, а цьогоріч запросило нас до нової співпраці, - розповіла Ярослава Сошинська- виконавчий директор Української бібліотечної асоціації. - Українські соціальні мережі останніми тижнями повняться дискусією – що і де читають українці? Чи знаходять вони у бібліотеках улюблену книгу або новинку? Пропонуються численні варіанти щодо державних закупівель нових видань для публічних бібліотек. І знову мова переважно йде про гроші. А от колектив Старого Лева, не втручаючись у такі дискусії, дарує частинку свого серця читачам бібліотек».
Коментарі
Останні події
- 23.12.2025|16:44Найкращі українські книжки 2025 року за версією Українського ПЕН
- 23.12.2025|13:56«Вибір Читомо-2025»: оголошено найкращу українську прозу року
- 23.12.2025|13:07В «Основах» вийде збірка українських народних казок, створена в колаборації з Guzema Fine Jewelry
- 23.12.2025|10:58“Піккардійська Терція” з прем’єрою колядки “Зірка на небі сходить” у переддень Різдва
- 23.12.2025|10:53Новий роман Макса Кідрука встановив рекорд ще до виходу: 10 тисяч передзамовлень
- 22.12.2025|18:08«Traje de luces. Вибрані вірші»: остання книга Юрія Тарнавського
- 22.12.2025|10:4526 грудня Соломія Чубай запрошує львів’ян на концерт “Різдво — час вірити в Дива”
- 20.12.2025|12:27Ілларіон Павлюк презентує у Києві «Книгу Еміля»
- 17.12.2025|21:28Лауреатом Премії імені Шевельова 2025 року став Артур Дронь
- 11.12.2025|20:26Книга року ВВС 2025 оголосила переможців
