Головна\Події\Презентації

Події

16.09.2019|11:55|Буквоїд

У видавництві «П’яний корабель» вийде друком книга Вільяма Блейка «Пісні Невинності і Досвіду»

На початку жовтня 2019 року у видавництві «П’яний корабель» вийде друком нова книжка — збірка вибраних віршів і прози Вільяма Блейка «Пісні Невинності і Досвіду». Вільям Блейк — англійський поет і художник, якого можна сміливо назвати візіонером і який залишається актуальний і цікавий навіть сьогодні — за майже два сторіччя після своєї смерті.

Список тих, на кого вплинув Блейк, доволі непересічний: прерафаеліти, Вільям Батлер Єйтс, Карл Ґустав Юнґ, Олдос Гакслі, Аллен Ґінзберґ, Джим Моррісон, Боб Ділан, Джим Джармуш... Чим Блейк здобув таку популярність? Без сумніву, деміургічністю, метафоричністю, авторським символізмом, але передусім — баченням, яке витримало навіть випробування забуттям: тридцять років по Блейковій смерті на його спадщину майже не звертали уваги.

Збірка «Пісні Невинності і Досвіду» стане першим виданням творів Вільяма Блейка українською мовою в книжковому форматі. В її художньому оформленні використано малюнки самого автора. Над книжкою працювали перекладач Лесь Белей, художник Дарця Веретюк, редактор перекладу Христина Михайлюк, редактор Ярослав Довган, коректор Алла Журава, дизайнер Денис Овчар.

До 27 вересня 2019 триває передпродаж книжки, за умовами якого її можна придбати зі знижкою і отримати одним з перших до появи в книгарнях. Для того, щоб зробити замовлення, потрібно заповнити анкету за посиланням: http://bit.ly/2Zlp9Niкоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери