Re: цензії

Іноземець
04.08.2026|Тетяна Мороз, письменниця, книжкова оглядачка, бібліотекарка
Строкате літо під однією обкладинкою
02.08.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун лікарка-психіатриня, психотерапевтка, письменниця
Після цієї книжки хочеться подзвонити мамі
02.08.2026|Ігор Чорний
Інтриги, шпаги і любов
31.07.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун, лікарка-психіатриня, PhD, психотерапевтка, письменниця
Закохатися в життя — означає повернутися до себе
29.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Без миті немає вічности
26.07.2026|Ігор Зіньчук
У полоні Чугайстра
22.07.2026|Юрій Горблянський, Львів–Зашків
«ХТО ТАМ ПОВИС ТІМ’ЯЧКОМ ВНИЗ…»: про «діточі» вірші-«хулігани» для шибайголовних непосидюх…
21.07.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Бути Небом ― це любити всіх
20.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Різьба на долонях

Події

05.07.2021|16:31|Буквоїд

Фільм Вонга Карвая «Чунцінський експрес» покажуть в українських кінотеатрах у липні

Компанія «Артхаус Трафік» продовжує випуск світової кінокласики на екрани українських кінотеатрів. 29 липня стартують покази відреставрованої версії кіношедевру «Чунцінський експрес» Вонга Карвая. Презентованоукраїнський трейлер.

«Чунцінський експрес» – кримінальна романтична комедія, еталон стилю Вонга Карвая, режисера кіношедеврів «Любовний настрій» і «2046». Прем’єра картини відбулася в 1994 році на Міжнародному кінофестивалі в Локарно, де вона була номінована на головний приз – «Золотого леопарда». Спеціально для просування стрічки в США Квентін Тарантіно в 1995 заснував дистриб´юторську компанію. На майбутніх кінотеатральних показах демонструватиметься новітня 4К-реставрація, створена під особистим контролем Вонга Карвая.

Дві паралельні історії розгортаються довкола забігайлівки в торговельному кварталі Гонконгу. Герой першої новели, поліцейський, що страждає від розриву з коханою, раптово закохується в таємничу білявку з темним минулим. Герой другої новели – теж поліцейський – також нещодавно пережив розлучення, а зараз підозрює, що хтось навідується до його помешкання, коли його немає вдома.

Картина входить до багатьох престижних рейтингів, зокрема «100 найкращих фільмів» за версією журналу Time і «1000 фільмів, які треба подивитися, перш ніж померти» за версією The Guardian. Рейтинг стрічки на сайті Rotten Tomatoes становить 89% (93% – серед глядачів).

Кінотеатральні покази «Чунцінського експресу» розпочинаються 29 липня й відбудуться в Києві, Дніпрі, Полтаві, Львові, Житомирі, Маріуполі, Миколаєві, Херсоні, Кривому Розі, Харкові, Чернігові й Одесі. Фільм демонструватиметься мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Реліз є продовженням серії кінокласики в українських кінотеатрах від компанії «Артхаус Трафік» (цьогоріч вона випускала в прокат «Любовний настрій» Вонга Карвая та «Пролітаючи над гніздом зозулі» Мілоша Формана).



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери