
Re: цензії
- 27.06.2025|Ірина Фотуйма"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
- 26.06.2025|Михайло ЖайворонЖитомирський текст Петра Білоуса
- 25.06.2025|Віктор ВербичПро що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
- 25.06.2025|Ігор ЗіньчукБажання вижити
- 22.06.2025|Володимир ДаниленкоКазка Галини Пагутяк «Юрчик-Змієборець» як алегорія про війну, в якій ми живемо
- 17.06.2025|Ігор ЧорнийОбгорнена сумом смертельним душа моя
- 13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя СтефаникаЗвичайний читач, який став незвичайним поетом
- 12.06.2025|Ігор Зіньчук«Європейський міст» для України
- 07.06.2025|Ігор ЧорнийСни під час пандемії
- 03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськКаміння не мовчить: контур герменевтики
Видавничі новинки
- Джон Ґвінн. "Лють Богів"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Аталанта"Проза | Буквоїд
- Вероніка Чекалюк. «Діамантова змійка»Проза | Буквоїд
- Джон Ґвінн. "Голод Богів"Книги | Буквоїд
- Олеся Лужецька. "У тебе є ти!"Проза | Буквоїд
- Крістофер Паоліні. "Сон у морі зірок"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Електра"Книги | Буквоїд
- Павло Шикін. "Пітон та інші хлопці"Книги | Буквоїд
- Книга Анни Грувер «Вільний у полоні» — жива розмова з Ігорем Козловським, яка триває попри смертьКниги | Буквоїд
- Тесла покохав ЧорногоруКниги | Буквоїд
Події
В Україні започаткували новий конкурс на найкращий книжковий дизайн
- Візуальна концепція (судді оцінюватимуть візуальну концепцію цілої книжки)
- Макет і верстка
- Серія ілюстрацій
- Обкладинка.
Видавництво «Основи» та дизайн-студія Hooga.design започаткували новий конкурс із книжкового дизайну–Ukrainian Young Book Design Awards. Про це організатори конкурсу повідомили Читомо.
Видавництво «Основи» та дизайн-студія Hooga.design започаткували новий конкурс із книжкового дизайну–Ukrainian Young Book Design Awards. Про це організатори конкурсу повідомили Читомо.
За їхніми словами, Ukrainian Young Book Design Awards має стати платформою для відкриття нових імен у книжковому дизайні та допомогти талановитим початківцям заявити про себе.
До участі в конкурсі запрошують учасників зі всього світу. Водночас організатори прагнуть ввести український книжковий дизайн у світовий контекст.
«Ми віримо, що дизайн – це ще один спосіб розповісти історію. Він може додати тексту нових сенсів, змінити бачення літератури. Ми за свободу і різноманітність у творчості, тому не обмежуємо учасників у виборі теми і методах роботи із дизайном», – заявляють організатори.
Оскільки головна мета конкурсу – дати платформу для нових імен, для учасників встановили обмеження у віці: 14-30 років.
«Дуже складно пробитися з новими ідеями через міцну стіну досвідчених профі. Цих же досвідчених профі в Україні небагато, їх на все не вистачає, особливо враховуючи консервативність книжкового ринку. Тому ми вирішили дати можливість саме молодим дизайнерам відчути свободу і показати свої ідеї», – пояснив креативний директор Hooga.design Дмитро Яринич.
Переможців визначать у 4-х номінаціях:
Крім цього визначать володаря гран-прі.
Переможці отримають грошові призи та подарунки. Також буде організована виставка з найкращими роботами, яка буде доступною для всіх охочих.
Участь у конкурсі є безкоштовною. Подаватися на конкурс мають безпосередньо дизайнери.
Конкурсна робота має бути лише макетом книжки, якої ще немає у друкованому вигляді. Під час реєстрації учасник повинен додати до заявки файл із заверстаною роботою, зробленою відповідно до технічних вимог конкурсу. Усі вимоги та умови невдовзі будуть розміщені на офіційному сайті конкурсу.
Прийом заявок учасників розпочнеться 21 січня 2019 року і триватиме до 24 березня. 14 квітня журі оприлюднить список фіналістів. 20 квітня, під час офіційної церемонії, оголосять переможців конкурсу.
До складу журі увійдуть дизайнери з України та інших країн Європи, а також представники бізнесу та креативних агенств.
Інформація: Читомо
Додаткові матеріали
- Твори переможців конкурсу "Кримський інжир" видадуть книжкою
- Дві книжки «Аґрафки» вийшли друком в Індії
- Оголошено програму фестивалю «Кримський інжир»
- Відомий короткий список найкращих книжок року за версією BaraBooka
- Країні потрібно багато дуже дешевих книжок
- Goodreads назвав найкращі книжки року
Коментарі
Останні події
- 01.07.2025|21:38Артур Дронь анонсував вихід нової книги "Гемінґвей нічого не знає": збірка свідчень про війну та життя
- 01.07.2025|18:02Сергію Жадану присуджено австрійську державну премію з європейської літератури
- 01.07.2025|08:53"Дикий Захід" Павла Казаріна тепер польською: Автор дякує за "довге життя" книги, що виявилась пророчою
- 01.07.2025|08:37«Родовід» перевидає «З країни рижу та опію» Софії Яблонської
- 01.07.2025|08:14Мартин Якуб презентував у Житомирі психологічний детектив "Гріх на душу"
- 01.07.2025|06:34ТОП-10 книг ВСЛ за червень 2025 року
- 01.07.2025|06:27Українська письменниця Євгенія Кузнєцова у лонглисті престижної премії Angelus
- 29.06.2025|13:28ВСЛ оголосило передзамовлення на книжку Юлії Чернінької "Бестселер у борг"
- 26.06.2025|19:06Дмитро Лазуткін став лауреатом літературної премії імені Бориса Нечерди
- 26.06.2025|14:27Роман, що повертає емпатію: у Луцьку вийшла книжка Костянтина Коверзнєва