Інфотека - видавництва

«Основи»

Видавництво у 1992 році створила Соломія Павличко, яка до 31 грудня 1999 року незмінно очолювала його редакційну раду. Зараз повна назва - Видавництво Соломії Павличко «Основи».

Видавництво випускає класичні твори в галузі економіки, державного управління, менеджменту, історії, соціології, мовознавства, філософії в перекладах з англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, давньогрецької, латинської, бенгальської та японської мов, а також оригінальні праці українських вчених. За час своєї діяльності «Основи» видали близько 300 назв загальним тиражем майже1 млн.примірників.

 Видавництво бере участь у щорічних книжкових виставках-ярмарках, які відбуваються у Варшаві, Франкфурті-на-Майні, у різних регіонах України, а також у щорічних Форумах видавців у Львові, де, починаючи з 1995 року, «Основи» відзначені нагородами.

Велику підтримку видавництво має з боку зарубіжних представництв США, Канади, Австрії, Франції, Іспанії, Німеччини, Швейцарії, Польщі, Індії, які сприяють у придбанні ліцензій на наші видання. Особливо плідною є співпраця з Відділом преси, освіти і культури Посольства США в Україні. У співпраці із Посольством Франції в Україні видавництво випустило понад десяток фундаментальних праць. Значну підтримку видавництву надає Міжнародний фонд «Відродження». Видавництво має великі творчі плани. Незабаром побачать світ нові книжки з міжнародного бізнесу, економіки, філософії, державного управління, літературознавства, художня література.

Директор видавництва — Валентина Кирилова.
Керівник відділу реалізації — Олександр Крищенко

Контактні дані

Адреса: 01133 м. Київ, бульвар Лихачова, 5 кв. 18
Телефон: +38 (044) 285-25-82, 285-30-64
Email: osnovy@ukrnet.net
веб-сайт: osnovy.org.ua


Партнери