
Re: цензії
- 15.05.2025|Ігор ЧорнийПірнути в добу романтизму
- 14.05.2025|Валентина Семеняк, письменницяМіцний сплав зримої краси строф
- 07.05.2025|Оксана ЛозоваТе, що «струною зачіпає за живе»
- 07.05.2025|Віктор ВербичЗбиткування над віршами: тандем поета й художниці
- 07.05.2025|Ігор ЧорнийЖиття на картку
- 28.04.2025|Ігор ЗіньчукЗаборонене кохання
- 24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
- 21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мовиДжерела мови російського тоталітаризму
- 18.04.2025|Ігор ЗіньчукРоман про бібліотеку, як джерело знань
- 18.04.2025|Валентина Семеняк, письменницяЗа кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
Видавничі новинки
- Тетяна Висоцька. «Увага, ти в ефірі!»Книги | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Насіння кмину»Книги | Буквоїд
- Тетяна Трощинська. «Любов не минає. Щоденник мами, що втратила сина»Проза | Буквоїд
- Петро Панч. «Голубі ешелони»Проза | Буквоїд
- Олександр Клименко. "Метапрозорість"Книги | Буквоїд
- Семенова Юлія. "Well Done"Книги | Буквоїд
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка». 7+Дитяча книга | Буквоїд
- Мистецтво творення іміджу.Книги | Дарина Грабова
Події
Любко Дереш у «Культі РА»
28 листопада о 19.00 у Руському клубі «Культ РА» ( вул. Володимирська 4) відбудеться творча зустріч з Любком Дерешем «Культурний герой. Подолання пост-модерної ментальності у літературі, спілкуванні та метафізиці».
Ми живемо в дуже цікавий і неоднозначний час. Цей час прийнято називати постмодерн. Та чи багато людей точно розуміють ті зміни, які визначили назву і сутність цього часу? Що ми здобули в пост-модерний період, а що втратили?
Чи є в нас зараз культурний герой? Що ми вкладаємо в це поняття зараз? Адже визначення героя для кожної людини є важливим питанням – адже це відображає цінностей і життєвих прагнень.
Цю важливу тему підняв Любко Дереш, відомий український письменник, автор романів «Культ», «Намір», «Голова Якова» та інших.
Любомир поділиться своїми роздумами на тему «Культурний герой. Подолання пост-модерної ментальності» , і розкриє такі питання:
· Криза цивілізації і пост-модерна ментальність. Потреба у культурному герої.
· Пʼять афектів пост-модерної ментальності: горизонтальність монохромність, не-подвійність, афективність, самозосередженість.
· Пост-модерн як стан свідомості. Інструменти позамисленнєвої діяльності. Установки мислення. Вибір установки.
· Культурний герой: мотиви, роль, місія.
· Портрет культурного героя. Обʼємна свідомість, повний спектр усвідомлення, розрізняючий розум, врегульованість чуттів, служіння.
Не пропустіть можливість зрозуміти і знайти.
Вхід: безкоштовно
Коментарі
Останні події
- 16.05.2025|15:50«Танго для трьох»: він, вона і кґб
- 15.05.2025|10:47Літературний конкурс малої прози імені Івана Чендея оголосив довгі списки 2025 року
- 14.05.2025|19:0212-й Чілдрен Кінофест оголосив програму
- 14.05.2025|10:35Аудіовистава «Повернення» — новий проєкт театру Франца Кафки про пам’ять і дружбу
- 14.05.2025|10:29У Лондоні презентували проєкт української військової поезії «Збиті рими»
- 14.05.2025|10:05Оливки у борщі, риба зі щавлем та водка на бузку: у Луцьку обговорювали і куштували їжу часів Гетьманщини
- 14.05.2025|09:57«Основи» видають першу повну збірку фотографій з однойменної мистецької серії Саші Курмаза
- 09.05.2025|12:40У Києві презентують поетичну збірку Сергія «Колоса» Мартинюка «Політика памʼяті»
- 09.05.2025|12:34Вірші Грицька Чубая у виконанні акторів Львівського театру імені Франца Кафки
- 07.05.2025|11:45Meridian Czernowitz видає першу поетичну книжку Юлії Паєвської (Тайри) – «Наживо»