Re: цензії

21.07.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Бути Небом ― це любити всіх
20.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Різьба на долонях
20.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикант
Бути переможцем — це вибір
18.07.2026|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Промені любові осонцюють життя
18.07.2026|Михайло Жайворон
Червона нитка крові нового роману Петра Білоуса
14.07.2026|Вероніка Чекалюк, науковиця, журналістка
Коли тіло каже «Ні»: книга, що навчає «слухати себе»
14.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Ліричний щоденник Роксолани Жаркової
10.07.2026|Ігор Чорний
Коли магія поза законом
10.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикант
Сміливість бути собою
10.07.2026|Віктор Вербич
«Збережи цей світ – святий, зукраїненний»

Події

20.01.2026|11:32|Буквоїд

Пішов із життя Владислав Кириченко — людина, що творила «Наш Формат» та інтелектуальну Україну

Сьогодні українська спільнота втратила одного зі своїх найпотужніших інтелектуальних лідерів. На 58-му році життя зупинилося серце Владислава Кириченка — засновника видавництва «Наш Формат», мецената та громадського діяча.

Причиною передчасної смерті стала важка онкологічна хвороба, з якою Владислав мужньо боровся останнім часом.

Ким був Владислав Кириченко для України?

Його внесок у розвиток держави важко переоцінити. Він не просто створив успішний бренд, він змінив правила гри на книжковому ринку та в суспільній думці:

  • Фундатор «Нашого Формату»: Завдяки його візії українці отримали доступ до світових бестселерів, бізнес-літератури та знакових праць з економіки та політології державною мовою.
  • Творець сенсів: Владислав заснував ГО «Спільнота Української Реформації» (СУР), де працював над ідеями глибоких системних змін у країні.
  • Громадянський діяч: Його позиція завжди була непохитною — він вірив у сильну, самодостатню та інтелектуальну Україну і присвятив своє життя її розбудові.

«Владислав Кириченко був одним із тих, хто формував інтелектуальний і громадянський ландшафт сучасної України», — зазначають у команді видавництва.

Світла пам’ять

Це величезна втрата для команди «Нашого Формату», друзів, однодумців та всієї країни. Ми висловлюємо щирі співчуття дружині Владислава — Ользі Смазаловій — та всій його родині.

Інформацію про час та місце прощання з Владиславом Кириченком буде оголошено згодом на офіційних сторінках видавництва.

Його справа продовжує жити у тисячах виданих книг та ідеях, які він встиг засіяти у голови українців. Дякуємо за все, Владиславе.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

20.07.2026|10:48
Внаслідок ворожого обстрілу Київщини знищено склад видавництва «Книголав» та 250 тисяч книжок
20.07.2026|10:24
Мережа «Моя книжкова полиця» остаточно закриває офлайн-простори та трансформується у ГО «Почитай мені»
20.07.2026|10:16
У центрі Львова працює книжковий «Трамвайчик»
16.07.2026|17:03
Наталка Сняданко: розмова про письмо, переклади, Україну і Європу
16.07.2026|10:32
На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2026»
16.07.2026|10:30
Укрзалізниця запускає інтерсіті до Луцька в дні Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера»
14.07.2026|14:39
BestsellerFest у Львові: Жан Рено, Артем Чех, Ірена Карпа, Володимир Кличко та інші культові особистості
14.07.2026|09:25
У Флориді відбудеться творчий вечір відомого письменника Ігоря Павлюка
10.07.2026|09:37
Інтерактивні читання, творчі майстерки, квести, руханки для дітей: якою буде дитяча програма на фестивалі «Фронтера»
07.07.2026|20:35
Видавництво Korali Books оголосило конкурс чуттєвої прози: переможці отримають шанс видати власну книгу


Партнери