Інфотека - інтернет-магазини

BookZone

Інтернет-супермаркет спеціалізованої літератури «Bookzone»

Спершу – не головне!

Інтернет-супермаркет «Bookzone» - підрозділ компанії Технокніга, добре відомої читачам спеціалізованої літератури! Компанія займає лідируючу позицію на ринку вже більше 14 років, безпосередньо купуючи книги більш ніж у 100 провідних видавництв. Це означає, що новинки у нас з´являються набагато раніше, ніж в інших магазинах, а ціна по більшості позицій на 20-25% нижче, ніж будь-де!

Окрім цього: просторий склад-магазин на Петрівці, , власна роздрібна мережа, мотокур´єрська доставка, штат більше ніж із  30 працівників, відсутність прив´язки до курсу долара, і одна з найвигідніших на ринку пропозицій поштової доставки в регіони України.

А тепер головне!

З першого погляду, ми звичайний Інтернет магазин, але це зовсім не так! Наша мета - не просто продавати якісну літературу. Наша мета – перевиконувати чекання наших клієнтів, прагнучи зробити кожне замовлення швидше, якісніше і відповідальніше, щоб радість від отримання Вами книги була з кожним разом все більше!

Ми полюбляємо свою роботу і своїх клієнтів, і прагнемо приділити кожному максимум уваги і пошани! Наші головні цінності – це Ваші довіра і вдячність після чергового відмінно виконаного замовлення! Ми постійно прагнемо стати краще, зробити роботу з нами цікавіше, зручніше і вигідніше, тому часто придумуємо нові акції і сервіси. Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє, і упевнені, що дуже скоро Ви станете свідками здійснення наших грандіозних планів і втілення цікавих інноваційних ідей!

Контактні дані

веб-сайт: www.bookzone.com.ua


Партнери