
Re: цензії
- 15.05.2025|Ігор ЧорнийПірнути в добу романтизму
- 14.05.2025|Валентина Семеняк, письменницяМіцний сплав зримої краси строф
- 07.05.2025|Оксана ЛозоваТе, що «струною зачіпає за живе»
- 07.05.2025|Віктор ВербичЗбиткування над віршами: тандем поета й художниці
- 07.05.2025|Ігор ЧорнийЖиття на картку
- 28.04.2025|Ігор ЗіньчукЗаборонене кохання
- 24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
- 21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мовиДжерела мови російського тоталітаризму
- 18.04.2025|Ігор ЗіньчукРоман про бібліотеку, як джерело знань
- 18.04.2025|Валентина Семеняк, письменницяЗа кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
Видавничі новинки
- Тетяна Висоцька. «Увага, ти в ефірі!»Книги | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Насіння кмину»Книги | Буквоїд
- Тетяна Трощинська. «Любов не минає. Щоденник мами, що втратила сина»Проза | Буквоїд
- Петро Панч. «Голубі ешелони»Проза | Буквоїд
- Олександр Клименко. "Метапрозорість"Книги | Буквоїд
- Семенова Юлія. "Well Done"Книги | Буквоїд
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка». 7+Дитяча книга | Буквоїд
- Мистецтво творення іміджу.Книги | Дарина Грабова
Re:цензії
Книговидавництво від «А» до «Я»
Татьяна Верба. Издательский бизнес изнутри. От рукописи к бестселлеру: пошаговое руководство по подготовке книги к печати, производству и продвижению. Профессиональные советы от издательства деловой литературы «Баланс Бизнес Букс». – Днепропетровск: Баланс Бизнес Букс, 2015. – 208 с.
Незважаючи на те, що електронні ґаджети, як от планшети чи рідери, прагнуть конкурувати з друкованими виданнями, добротна та актуальна книжка завжди знаходить покупця та читача. Щоб і надалі споживач міг отримати якісну книжкову продукцію потрібні сучасні ефективні книговидавництва створити та організувати роботу яких не легка справа.
Відповідно, нещодавно опублікована директором з розвитку спеціалізованого видавництва літератури для бізнесу «Balanse Business Books» Тетяною Вербою книжка «Видавничий бізнес зсередини» (мовою оригіналу «Издательский бизнес изнутри») є доволі актуальною. Уже із заголовка книги зрозуміло, що автор спробує розкрити читачеві якомога більше секретів книговидавничої справи. Та це й не дивно – вона працює в видавництві за плечима якого більше ніж десять років плідної праці в сегменті ділової літератури.
Гортаючи сторінки книжки читач дізнається як побудувати структуру роботи та здійснити виробниче планування ефективного видавництва. Крім того, на сторінках «Видавничий бізнес зсередини» розповідається як підготувати книжку до друку, відредагувати її, підібрати шрифти, таблиці та ілюстрації, а також як вибрати типографію, папір для книжки, обкладинку. Звертається увага на те, що успішному видавництву потрібен корпоративний сайт та фірмові сторінки в соцмережах. Даються рекомендації з проведення спеціалізованих виставок та співпраці з журналістами, блогерами, рецензентами. Автори, що бажають опублікувати власну книжку дізнаються як правильно підготувати рукопис, щоб редактор його помітив, а також, як поводити себе на презентації опублікованого видання та давати автографи.
Невеликий за обсягом текст книжки поділено на вступне слово, 13 розділів та додатки (де читач знайде приклади посадових інструкцій для працівників книговидавництв та приклади типових контрактів з авторами та типографією). Книжка доволі насичена якісними чорно-білими ілюстраціями та схемами. Окремо виділені корисні поради. До порад, що надаються в книжці, часто наведені приклади їх реалізації видавництвом «Баланс Бізнес Букс».
Мова посібника з видавничої справи, суха, ділова та беземоційна. На жаль, книжка написана російською мовою (винятком є приклади двох документів в додатку, які подано українською мовою). Мабуть це тому, що видавництво орієнтується не тільки на український, але й на пострадянський ринок.
Слід визнати, «Видавничий бізнес зсередини» написаний професіоналом, яка добре орієнтується в тонкощах роботи книговидавництв та прагне поділитися власним досвідом. Відповідно, книжку можна розглядати як довідник чи підручник з правильної організації книговидавничого бізнесу.
Книжка буде в першу чергу цікава бізнесменам, керівникам «молодих» книговидавництв та авторам, що не знають як вчинити з власним рукописом. Крім того, вона може знадобитися студентам та викладачам чия діяльність пов’язана з книговидавничою справою. Ну і наостанок слід визнати, що й любителям друкованої продукції буде цікаво дізнатися про те як створюються книжки та організоване їх розповсюдження.
Коментарі
Останні події
- 16.05.2025|15:50«Танго для трьох»: він, вона і кґб
- 15.05.2025|10:47Літературний конкурс малої прози імені Івана Чендея оголосив довгі списки 2025 року
- 14.05.2025|19:0212-й Чілдрен Кінофест оголосив програму
- 14.05.2025|10:35Аудіовистава «Повернення» — новий проєкт театру Франца Кафки про пам’ять і дружбу
- 14.05.2025|10:29У Лондоні презентували проєкт української військової поезії «Збиті рими»
- 14.05.2025|10:05Оливки у борщі, риба зі щавлем та водка на бузку: у Луцьку обговорювали і куштували їжу часів Гетьманщини
- 14.05.2025|09:57«Основи» видають першу повну збірку фотографій з однойменної мистецької серії Саші Курмаза
- 09.05.2025|12:40У Києві презентують поетичну збірку Сергія «Колоса» Мартинюка «Політика памʼяті»
- 09.05.2025|12:34Вірші Грицька Чубая у виконанні акторів Львівського театру імені Франца Кафки
- 07.05.2025|11:45Meridian Czernowitz видає першу поетичну книжку Юлії Паєвської (Тайри) – «Наживо»