Re: цензії
- 28.04.2026|Аркадій Гендлер, УжгородДля поціновувачів полікультурного минулого України
- 27.04.2026|Валентина Семеняк, письменницяСвітлі і добрі тексти ― саме їх потребує малеча
- 25.04.2026|Галина Новосад, книжкова оглядачка, блогерка, волонтерка«Містеріум»: простір позачасся і прихованих зв’язків
- 23.04.2026|Ігор Бондар-ТерещенкоМагія дитинства, або Початок великої дороги
- 23.04.2026|Віра Марущак, письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУРимована магія буденності: Літературна подорож сторінками книги Надії Бойко «Сорока на уроках»
- 23.04.2026|Ігор ЗіньчукПізнати глибше, щоб відновити цілісність
- 16.04.2026|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, ЛьвівДух щемливого чекання
- 16.04.2026|Олексій СтельмахМайбутнє приходить зненацька
- 15.04.2026|Михайло Жайворон«Земля гніву» Михайла Сидоржевського
- 15.04.2026|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель УкраїниМандрівка в «химерні» світи Юрія Бондаренка
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Авторська колонка
Сталінщина повертається! Псевдо-влада вже прагне залякувати письменників
Сьогодні о 6-й годині ранку відбувся обшук у помешканні письменницького подружжя Марини Брацило та Юрія В. Ноги. Про це Марина і Юрій нещодавно повідомили своїх колег.
Письменників залякували звинуваченням у тероризмі, конкретно – у причетності до організації знищення гномика з рисами Сталіна, який недоумкуваті комуністи були поставили у Запоріжжі. Оскільки ні для кого не секрет, що знищення цього гномика є огидною провокацією нашої рідної «влади для людей», то наїзд на письменників є спробою промацати – а чи промовчать, чим розв´яжуть руки для подальших репресій, чи таки адекватно відреагують? Мовчати не будемо.
Як повідомили Юрій і Марина, згідно з протоколом у них вилучили системний блок комп´ютера, 3 флешки, 21 CD-диск, 5 мобільних телефонів, 24 записники, зокрема і з віршами, фотоапарат, 52 фотоплівки, 49 негативів для фото, «списаний папір» та і ще якісь дрібниці. Підписав протокол якийсь старший лейтенант Крот О.О.
Причина обшуку дуже цікава – Марина Брацило родом із Запоріжжя і на Новий рік вони з Юрієм гостювали у її батьків. Ну й, відповідно, для розваги зайнялися тероризмом – пішли пам´ятники підривати. Віват найвищій тупості наших мєнтів!
Принагідно хочу звернутися до порядних правоохоронців – не виконуйте незаконних розпоряджень своїх прибандичених керівників, звільняйтеся з їхніх «шаражкіних кантор» і публічно про це заявляйте. А тих, хто братиме участь у репресіях проти громадян України, громадськість має записувати у чорні списки – відповідальність вони понесуть на рівні з їхніми керівниками.
Отже, не виключаю, що завтра о 6-й ранку якісь чоботолизи з ксівами прийдуть ще до когось. Якщо вони зібралися до мене, хочу повідомити кілька застережень.
1. У мене двоє неповнолітніх дітей – 6,5 та 1,5 років. Меншенький раніше 8-ї ранку не прокидається. Також він спить – 12.00 до 14.00 дня.
2. Я не прихильник терору і не маю до нього жодного стосунку. Але свято впевнений у праві народу на всі способи відстоювання свого права жити по людськи. Адже право є вищим, ніж закон. Особливо той закон, який нам нав´язують владні гопніки. Я про це відверто говорю й пишу.
3. Нешановні залякувальники, вас ніхто не боїться!
Слава Україні!
Коментарі
Останні події
- 28.04.2026|10:53«Вавилон. Точка перетину»: в Києві відкриється фотовиставка акторів та військових Антона Прасоленка і Ярослава Савченка
- 28.04.2026|10:461-3 травня у Львові відбудеться ювілейний Ukrainian Wine Festival
- 28.04.2026|10:43У Львові відбудеться благодійний вечір Артура Дроня
- 23.04.2026|09:27Французький джаз в «Книгарня «Є»
- 22.04.2026|09:51Стали відомі імена лавреатів Літературної премії імені Ірини Вільде 2026 року
- 22.04.2026|07:08«Архіпедагогіка»: у Києві презентують дослідження про фундаментальні коди західної освіти
- 17.04.2026|09:16Зоряна Кушплер презентує «скарби свого серця»
- 15.04.2026|18:40Хроніки виживання та журналістської відданості: у Києві презентують книжку Євгена Малолєтки «Облога Маріуполя»
- 15.04.2026|18:25В Україні запускається Korali Books - перше видавництво, повністю орієнтоване на жіночу аудиторію
- 11.04.2026|09:11Україна на Bologna Children´s Book Fair 2026: хто представить країну в Італії
