Re: цензії

28.04.2025|Ігор Зіньчук
Заборонене кохання
24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій
«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мови
Джерела мови російського тоталітаризму
18.04.2025|Ігор Зіньчук
Роман про бібліотеку, як джерело знань
18.04.2025|Валентина Семеняк, письменниця
За кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
12.04.2025|Андрій Содомора
І ритмів суголосся, й ран...
06.04.2025|Валентина Семеняк
Читаю «Фрактали» і… приміряю до себе
05.04.2025|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ
«Ненаситність» Віткація
30.03.2025|Ігор Чорний
Лікарі й шарлатани
Пісня завдовжки у чотири сотні сторінок

Літературний дайджест

Книжкове hygge: три ідеї для сімейного дозвілля

Кажуть, час, проведений з книжкою, – ніколи не втрачений, а в сімейному колі – й поготів. Прислухайтесь до книжкових порад від Старого Лева – ігрової, кулінарної і художньої – та додайте до спільного домашнього відпочинку ще більше веселощів, затишку і тепла!

«Велика книга різдвяних ігор»
 
Перед вами – чудова різдвяна версія восьми класичних настільних ігор, як-от «Гуска», «Фрустрація», «Млин», «Змії та драбини», від італійської художниці Клаудії Бордін. Великоформатне, міцне, в прекрасному ілюстративному оформленні видання, котре забезпечить захопливе дозвілля для всієї родини.
 
Покладіть першим до мішка свій подарунок у «Фабриці подарунків» та спечіть ідеальний пряник на святковій кухні, посортуйте листи у «Пошті Різдвяного села» й візьміть участь у карколомних «Оленячих перегонах», попрацюйте в «Лабораторії різдвяних декорацій», допоможіть лісорубам зібрати деревину, а також дістаньтеся швидше за інших гравців до помешкання Санта-Клауса.
 
Обрали гру? Та, перш ніж братися до неї, відкрийте останню сторінку книжки. Саме там знаходяться всі фішки, жетони та кубик, необхідні для ігор, – достатньо просто витиснути їх з аркуша, як і згодом можна помістити назад у виїмки, де вони чекатимуть до наступної гри.
 
Тепер ви точно готові до забави. Тож гайда веселитися!
«Малятам і батькам»
 
«Свято приходить лише у той дім, де на нього чекають», – стверджувала легендарна галицька господиня Дарія Цвєк, авторка низки кулінарних бестселерів, зокрема книг «Солодке печиво» та «У будні і свята». У книзі «Малятам і батькам», адресованій батькам та їхнім діткам, пропонується здійснити дуже смачну, пізнавальну та напрочуд атмосферну мандрівку як традиційними українськими святами – від Нового року до Миколая, – так і родинними: хрестини, День матері, іменини, свято першокласника… Видання щедро оформлено кольоровими фотографіями та графічними малюнками.
 
Візьміться готувати разом дрібні ласощі – шоколадні «бомби», горіхові грибочки, пінники – на ялинку, медові сердечка до Дня Святого Валентина та «миколайки», як і нескладні для маленьких рученят канапки, салати, їстівні іграшки. А щоби приготування кипіло веселіше, розучуйте віршики, пісні, колядки й щедрівки, рухливі дитячі ігри, принагідно навчаючи гарним манерам, сервіруванню столу та етикету. Обов’язково спробуйте змайструвати своїми руками прикраси на ялинку: повітряну балерину, срібного павука, ангелика і різдвяну зірку, а також невеличкі іграшки та аксесуари до столу, котрі стануть вдалими подарунками з нагоди будь-якої оказії.
 
До речі, саме «Малятам і батькам» – перша книга, що побачила світ у «Видавництві Старого Лева».
«Казки під ялинку»
 
Надзвичайно тепла, святковонастроєва збірка із шістнадцяти зимових казок від сучасних українських письменників – Зоряни Живки, Ірини Лазуткіної, Юлі Смаль, Галини Вдовиченко, Галини Малик, Оксани Лущевської, Ольги Атаманчук та Богдана Мельничука, Івана Андрусяка, Зірки Шевченко, Олександри Орлової, Аліни Штефан, Юлії Лящинської, Богдани Матіяш, Дзвінки Матіяш, Наталки Малетич і Надійки Гербіш, – котра неодмінно сподобається і дітям, і батькам: маленькі читачі легко впізнаватимуть себе у героях-однолітках й описаних буденних ситуаціях, а старші належно оцінять барвисту мову, ненав’язливу повчальність, добрий гумор та пізнавальність оповідок.
 
Лапландія та Пустеля Крижаних Ілюзій, французький Діжон, околиці Єрусалима і навіть офіс Святого Миколая – скільки дивовижних місць можна відвідати на сторінках цієї неймовірної книги! На вас чекає знайомство з кумедною мухою-несплюхою і равлинцем Аді, різдвяною феєю, Хурделиком й Чугайстром, продовження повітроплавних пригод єнотика Бо та його друзів, а ще унікальна нагода довідатися, як рукопис перетворюється у книжку завдяки казці «Про Художницю, Мишку та різдвяну книжку».
 
Кожна історія супроводжується яскравими, атмосферними ілюстраціями, що вийшли з-під пензля Юлії Пилипчатіної, Ростислава Попського, Інни Рудої, Наталки Гайди, Альони Ткач, Арсена Джанікяна, Марти Кошулінської, Любові Малигіної, Катерини Сад, Іви Михайлян та Грасі Олійко.
Олеся Кізима


коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

02.05.2025|13:48
В’ятрович розкаже, як перемогли «велику вітчизняну» в Україні
01.05.2025|16:51
V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголошує старт продажу квитків та імена перших учасників
01.05.2025|10:38
В Ужгороді презентували «гуцул-фентезі» Олександра Гавроша
30.04.2025|09:36
Андрій Зелінський презентує нову книгу «Мапа»
29.04.2025|12:10
Новий фільм класика італійського кіно Марко Белоккьо: історична драма «Викрадений» виходить на екрани у травні
29.04.2025|11:27
«Основи» готують оновлене англомовне видання «Катерини» Шевченка, тепер — з перекладом Віри Річ
29.04.2025|11:24
Що читають українці: топи продажів видавництв «Ранок» і READBERRY на «Книжковій країні»
29.04.2025|11:15
Митці й дослідники з 5 країн зберуться в Луцьку на дводенний інтенсив EcoLab 2.0
24.04.2025|19:16
Ееро Балк – лауреат премії Drahomán Prize за 2024 рік
24.04.2025|18:51
Гостини у Германа Гессе з українськомовним двотомником поезії нобелівського лауреата


Партнери