Головна\Події\Культура

Події

23.12.2011|11:33|Буквоїд

Новорічно-різдвяний проект галереї «Неф» та галереї «Спас»

23 грудня о 16.00 галерея «Спас» (Свято-Михайлівський Видубицький монастир) представляє у галереї «Неф» (Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник) новорічно-різдвяний проект «У колі друзів».

Відбудеться презентація творів художників різних напрямів та стилів: Валентина Поліщука, Ганни Філатової, Ігоря Білецького, Леоніда Вашкевича, Миколи Закусила. В експозиції: келійні акварелі зі святого Афона, олійні роботи монастирського довкілля Видубичів, самобутнє малярство у стилі фентезі, реалістичний сучасний живопис.Художники постають як дослідники людської душі та природи.

Ідея проекту належить Валентину Поліщуку. Митець - професійний реставратор, Пам´ятки, з якими працював майстер, належать до світової спадщини. Живопис Несторова та Васнєцова у Володимирському соборі, розписи Врубеля і фрески ХІІ ст. у Кирилівській церкві, фрески й мозаїки у Софійському соборі. У Греції, на Афоні, реставровував давній та розписував новий живопис.

Ганна Філатова - молода талановита художниця, яка щойно починає свій творчий шлях. У 2009 році отримала диплом Національної Академії образотворчого мистецтва та архітектури, за спеціальністю  - станковий живопис. З 2003 року бере активну участь у творчих проектах, конкурсах та виставках.

Ігор Білецький працює в галузі театрального мистецтва, кіно, живопису, скульптури. Виставкову діяльність розпочав 1985 року - отримав премію молодіжної виставки у Києві.

Леонід Вашкевич - архітектор, автор проекту храму архістратига Михаїла у Красилівці. Брав участь в організації реставраційних робіт у монастирі святого Пантелеймона на Афоні. Займається живописом та світлинами.

Микола Закусило - прозаїк, драматург, художник. Був іконописцем, реставровував храми. За романом «Норичанка і птах» створив однойменний цикл полотен. Роботи про Видубичі представлені вперше.

Художники - автори багатьох персональних виставок. Кожен з митців створив свій неповторний світ. Роботи знаходяться у збірках колекціонерів багатьох країн світу.

У заході братиме участь славнозвісний хор «Видубичі»: лунатимуть прекрасні строфи Величит душа моя Господа, Бог ся рождає,старовинні псальми, канти, літургії.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

25.05.2026|17:00
Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
23.05.2026|04:17
Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
23.05.2026|04:11
Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
21.05.2026|13:07
В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
21.05.2026|13:04
«Межі причетності» та митці з 7 країн: фестиваль «Фронтера» оголосив фокусну тему
21.05.2026|13:01
Ігор Павлюк видав у США книгу-сповідь про війну та людську душу
19.05.2026|17:27
Оголошено програму XIV «Книжкового Арсеналу»: понад 240 подій та 150 учасників
19.05.2026|17:21
Гарячий хіт BookTok українською: видавництво READBERRY анонсувало вихід спортроманів Беки Мак
19.05.2026|17:19
Чех, Павлюк, Дронь: 7-9 серпня на BestsellerFest у Львові приїдуть найкращі письменники України
18.05.2026|13:25
Анна Багряна. "Лист додому"


Партнери